x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Yılbaşı Gecesi Neden Kırmızı İç Giyim Giyiliyor ?

Yılbaşı Gecesi Neden Kırmızı İç Giyim Giyiliyor ?

24 Kasım 2015

Yılbaşı gecesi dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen sembol haline gelmiş unsurlar, noel baba ve onun geyikleri, hediyeler, kar yağışı, noel baba şapkası, özenilerek hazırlanmış bir akşam yemeği ve  tabiki hindi gibi birçok unsur vardır bu unsurlardan bir diğeride yılbaşı gecesi tercih edilen kırmızı iç giyim ürünleridir bu ürünlerin en çok tercih edilen ürün grubu ise kırmızı gecelikdir.

Kırmızı rengi bazı çağrışımlarda bulunmaktadır bu çağrışımlar aşk ya da sevgi, nefret etmek, cesaret, sıcaklık,enerji,refah , noel  gibi insana birçok çağrışım yapmaktadır, özellikle kadınların tercih ettikleri kırmızı renginin en önemli olduğu döneminde yılbaşı dönemi olduğunu söylersek yanılmış olmayız, giyildiğinde kadını seksi gösteren kırmızı iç giyim ürünleri yılbaşı gecesinin sembollerinden biridir.İnsanların yılbaşı gecesi giydikleri kırmızı iç giyim ürünleri kendilerine şans getireceğini inandıklarından dolayı giymektedirler hatta bazı insanlar kırmızı iç giyim ürünü tercih etmeyi piyango bileti ile eş değer tutuyor o kadar şans getireceğine inanıyor bir diğer avantaj ve fırsat ise artık cinsel hayatları monotonlaşmış duruma gelen evli çiftlerin yılbaşı gecesini fırsat bilerek yapacağı fantaziler cinsel hayatlarına renk getirebilir ve kırmızı renginin büyüsü bu açından da oldukça işe yarayabilir.

Yılbaşı gecesi kullanılabilecek seksi bir kırmızı gecelik veya diğer bir başka fantazi kırmızı iç giyim ürünü cinsel yönden yenilikleri yaşamak da sıkıntı çeken çiftlerin cinsel hayatlarının yoluna girmesini kendileri bu şekilde sağlayabilir.Bazı insanlarda kırmızı iç giyim ürününün saat 00:00’a çok az bir zaman kala pantolonlarının üzerine giydiklerinde uğur getireceğine inanıyor fakat bunun tam tersi durumda olduğunu iç giyim ürünlerinin yılbaşına dakikalar kala pantolon üzerine giyildiğinde fazlasıyla uğursuzluk getireceğini düşünüyor .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.