x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Yıbaşı Gecesinin Favori Ürünü Kırmızı İç Çamaşırı

Yıbaşı Gecesinin Favori Ürünü Kırmızı İç Çamaşırı

27 Kasım 2015

Yepyeni  bir yıla girmeye her geçen dakika biraz daha yaklaşıyoruz bir yanda, 2015 yılını uğurladığımız içimizde biraz hüzün bir yanda da yeni bir yıl olan 2016’nın bizlere getireceği heyecan, kimisi için iyi bir yıl olan 2015 kimisi için de kötü bir yıl olmuş olabilir ama şuan için önümüzde her şeye yeni bir sayfa açılacağı bir 2016 var.

Bunların yanı sıra yılbaşı gecelerinin de değişik sembolleri de bulunmaktadır bu semboller farklı bir ortamda yenilen bir akşam yemeği, yılbaşı ağacı ve onun kar yağışı şeklinde süslenmiş durumda olan ev ortamı gibi semboller bulunmaktadır bu sembollere yemekte yenilen yılbaşı hindisi de eşlik edebilir, bu aktivitelerle beraber bir diğer önemli zaman dilimi ise 31 Aralık gecesidir işte bu gece de ortaya kırmızı iç çamaşırı çıkar, yılbaşının ağırlık rengi ile bürünen ve çiftler için yeni bir cinsel deneyim yaşanmasına sebep olan kırmızı iç çamaşırı modelleri , fantazi bir cinsel birlikteliğin en önemli faktörü olacaktır zaten kırmızı rengi cinselliğin, ateşli bir sevişmenin en önemli sembollerinden biri olduğu için yılbaşı gecesinde kullanılan kırmızı iç çamaşırı ürünleri harika bir birlikteliğin en önemli unsuru olacaktır.

Bazı ülke insanlarınca yılbaşı gecesi giyilen kırmızı iç çamaşırı çok daha fazla önem taşıyor, giyilen bu ürünlerin kendilerine yeni yıl açısından uğur getireceklerini ve nerdeyse milli piyangoyla eş değer olduklarına inanırlar, tabiki bu ürünlerin pantolon üzerine giyildiğinde çok daha fazla uğur getirdiği inanan insanlar olmasının yanı sıra kırmızı iç çamaşırının pantolon üzerine giyildiğinde tam tersi uğursuzluk getireceğine inanmaktadırlar.

Kırmızı iç giyim ile ilgili diğer blog yazımız için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.