sadsad x
asdasd
Yatakta Daha Seksi Görünmenin İpuçları

Yatakta Daha Seksi Görünmenin İpuçları

10 Ağustos 2015

YATAKTA DAHA SEKSİ GÖRÜNMENİN İPUÇLARI

Erkekler kadınları yatakta sadece yüz güzelliği olarak değerlendirmez kadını bir bütün olarak değerlendirir bu yüzden yatakta seksi görünmek normalde seksi görünmek kadar önemlidir.Bu yüzden yatakta seksi görünmenin ipuçlarına bu yazıda değinmeye çalışacağız.

*Gün içerisinde yaptığınız makyaj uyku esnasında veya sabah sizi daha iyi göstermeyecektir. Bu yüzden yatmadan önce makyaj temizleme aletleri ile yüzünüzü detaylı olarak temizleyiniz.Hiç bir şey makyajsız pırıl pırıl parıldayan bir yüz kadar seksi olamaz.

*İç çamaşırlarınızı dahada farklılaştırmaya çalışın fantazi iç giyim ürünlerini tercih edin bu sizi fazlasıyla seksi gösterecektir.

*Güzel kokun yatmadan önce fazlaya kaçmamak şartı ile güzel kokular sürünün emin olun yatak arkadaşınız buna çok önem verecektir.

*Saçlarınıza önem verin yatakta olsanız bile dağınık saçlar sizi seksi göstermeyecektir.Gün içinde düzgün duran saçları yataktada korumalısınız en azından çok kötü görünmemesini sağlamalısınız.

*Anlaşamadığınız konulardaki görüşlerinizi sonraya saklayın eğer tartışmaya başlarsanız ne kadar seksi olursanız olun sizi ön yargı uyandıracak bir görünüme kavuşturacaktır.

*Vücudunuza önce siz saygı duyun onu eleştirmeyin ve özgüveninizi sağlamlaştırın. Seksi olduğunuzu önce kendizine fazlasıyla kabul ettirin.Siz kendinize inandığınız sürece yatak arkadaşınızı inandırmak çok zor olmayacaktır,bu yüzden önce inanın sonra inandırın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.