x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Dropshipping Rehberi

Vixson Fantazi İç Giyim Dropshipping Yöntemi Resimli Anlatım


Bayilerimiz artık dilerse kendi müşterilerine sistemimiz kullanarak direkt olarak ürün gönderimi yapabilirler. Fantazi iç giyim dropshipping bayiliğinde sitemiz üzerinden aşağıdaki rehberdeki gibi kolay bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Vixson yüzlerce çeşit fantazi iç giyim ürününü sizlere ve sizlerin müşterilerine sunuyor. Sizin tek yapmanız gereken müşterilerinize bu harika ürünlerin satışını gerçekleştirmek devamında Vixson fantazi iç giyim dropshipping yöntemi ile siparişlerinizi sitemiz üzerinde kolaylıkla gerçekleştirmek.
Bu sistem size öncelikle iç giyim bayiliğinizde fazla kargo bedeli ödemenizi ortadan kaldıracak ve aynı gün saat 16:000 a kadar vereceğinizi siparişlerinizin hızlı bir şekilde aynı gün sevk edilmesini sağlayacaktır.

Aşağıdaki resimli Vixson fantazi iç giyim dropshipping yöntemi anlatımını adım adım uygulayarak sorunsuz bir şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz

ÖNEMLİ NOT : Dropshipping sistemimiz adınıza KAPIDA ÖDEME ile yapılacak gönderileri kapsamamaktadır.

1. ADIM 

Öncelikle siparişlerinizi sepetinize ekleyip sonrasında sepetinize gidiniz. Sepet sayfanızda siparişlerinizin hemen üzerinden bulunan butonlardan "RESİM EKLE" butonuna tıklayınız. 
2. ADIM

Resim ekle butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan ekranda ilgili alanları bayiliğiniz için kullanmış olduğunuz ünvan veya isim ve e-postan adresiniz ile doldurunuz. Ayrıca eklemek istediğiniz bir not var ise bu lana yazınız. Bu ekranda "RESİM SEÇ" butonuna tıklayaracak müşteriniz adına düzenlemiş olduğunuz faturanızın düzgün ve okunur şekilde olacak fotoğraf ya da tarayıcıdan scan edilmiş kopyasını ekleyiniz.3. ADIM

Faturanızın görüntüsünü ekledikten sonra " SATIN AL " butonuna tıklayarak ilerleyiniz fatura ve teslimat adresleri sayfasına geliniz. Karşınıza ilk olarak girmiş olduğunuz şirket teslimat adresleri gelecektir. Bu nedenle ilk önce " YENİ EKLE " butonuna tıklayarak ilgili müşterinizin teslimat adreslerini eksiksiz bir şekilde yazınız.

 


4. ADIM ( ÖNEMLİ )


Müşterinizi adresini ekledikten sonra mutlaka müşterinizin adresinin seçili olduğunu kontrol ediniz. Ayrıca resimdeki göreceğiniz gibi " Faturamı bu adrese gönder " işaretini kaldırmanız gerekemektedir. İşareti kaldırdığınızda FATURA ADRESLERi bölümü açılacaktır. Bu alanda da gerekli kontrolleri yapınız ve faturanızın şirket adresiniz olduğundan emin olunuz.  Aynı şekilde teslimat adresinin de müşterinizin adresi olduğunu kesinlikle kontrol ediniz. 
Tüm gönderi bilgileri sistemden otomatik olarak kargo şirketine gönderildiğinden dolayı bu alanda oluşabilecek hata kargonun yanlış bir adrese gitmesine neden olacaktır.
Bütün bu adımlardan emin olduktyan sonra DEVAM butonuna tıklayınız.

5. ADIM


Bu alanda öncelikle resimde gösterildiği gibi tekrar fatura ve teslimat adreslerinizi kontrol ederek doğruluğundan emin olunuz. Arıdandan Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi alanlarını işaretleyiniz. Ardından ödeme seçeneğinizi belirleyip ilgili alanları doldurarak " SİPARİŞİ ONAYLA " butonuna tıklayıp siparişinizi tamamlayınız.

 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.