x
0212 465 54 66

Tanga Modelleri Burada

Bayanların kendilerini daha seksi hissetmek ve karşısındakine olduğundan çok daha seksi gözükmek için kullandıkaları ürün gruplarından biri de tanga modelleridir.Kadınlar normal giyim ürünlerine dikkat ettikleri kadar iç giyim ürünlerine de çok dikkat etmektedirler, sitemizde bulunan tanga modelleri ise diğer ürünlerimizde olduğu gibi fantazi iç giyim ürünleri grubunda yer almaktadır.

Tanga

Tanga Kadınların iş hayatına girmeleri ve sosyal yaşantıda daha aktif olmaları ile birlikte günümüzde kadın giyim de önemli bir gelişme gösterdi. Kadın-Erkek ilişkilerinin çeşitlenip gelişmesi kadın iç giyim sektörünü de bazı değişikliklere itti. İşte son yıllarda kullanımı gittikçe yaygınlaşmakta olan tanga da bu değişimin önemli bir parçasını oluşturuyor. Tangalar önceleri yalnızca fantezi amacıyla kullanılıyordu. Cinsel bölgeyi örten tek parça bir ip ile yanlarda yer alan yine ipli yapısından dolayı erkekler için çekici bir görüntü oluşturan tanga, cinsel fanteziler öncesi kadınların tercih ettiği iç giyim ürünleriydi. Tanga kullanan kadınlar gitgide tanganın rahatlığını ve kullanım kolaylığını gördükçe günlük hayatta da kullanmaya başladılar. Bunun rahatlık dışında da bazı sebepleri var. Örnek vermek gerekirse tanga, yapısı itibariyle bir pantolonun yahut dar bir elbisenin altından belli olmayan hatlara sahiptir. Zaten kumaş kısmı yalnızca cinsel bölgeyi örttüğünden, dar giyimlerde dahi dışarıdan belli olmamaktadır. Normal bir külota göre sağladığı bu avantaj nedeniyle artık günlük kullanımda da tanga tercih edilmektedir. Tanga kullanan bayanlar kendilerini daha rahat ve daha seksi hissettikleri için bu ürünü tercih ettiklerini söylerler. Peki ne tür tangalar daha çok tercih edilmektedir? Tangalar arasında tercih yapılırken pek çok kritere bakılmaktadır. Bunlardan ilki yapıldığı malzemedir. Pamuktan yapılmış tangalar, cildi daha rahat ettirdiği için, tercih edilmektedir. Bunun yanında tabi ki herkes pamuklu ürünleri sevmemektedir. Genel ölçü yumuşak ve rahat bir yapı sunmasıdır. Bunun yanı sıra renk ve model olarak da pek çok çeşidi bulunan tangalarda genellikle dantelli modeller daha çok tercih edilmektedir. Fantezi amaçlı kullanımlarda da dantelli modeller ilk tercih olmakla birlikte tüllü tangalar da sık sık kullanılmaktadır. Tabi ki tanga seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta kalça boyutlarınıza uygun modeli seçmek olacaktır.

G string daha çok cinselliğe yönelik kullanılan ürünlerdir tanga ise bundan farklı olarak kadınların normal gündelik kullanımda da giyilen ürünlerdir. Sitemiz içerisindeki tanga modelleri ise yine cinselliğe yönelik fantazi ürünlerdir.
Fiyat
%35
VIXSON
Vixson Özel Bölgesi Açık Beyaz Tanga
19,90 TL
12,90 TL
%25
VIXSON
Vixson Deri Görünümlü Tanga
19,90 TL
14,90 TL
%33
VIXSON
Vixson Çorap ve Tanga Fantazi Takım
29,90 TL
19,90 TL
%25
VIXSON
Vixson Fantazi Külot
19,90 TL
14,90 TL
%25
VIXSON
Vixson Kurdeleli Beyaz Fantazi G String
39,90 TL
29,90 TL
%28
VIXSON
VIXSON Seksi Tasarım Dantelli Fantazi Tanga
24,90 TL
17,90 TL
%25
VIXSON
VIXSON Arkası Kalp Desenli Seksi Tanga
19,90 TL
14,90 TL
%33
VIXSON
VIXSON Metal Bağlantılı Siyah Seksi Külot
29,90 TL
19,90 TL
%25
VIXSON
VIXSON Süper Seksi Mikro Tanga
19,90 TL
14,90 TL
%34
VIXSON
VIXSON Süper Fantazi Mikro Tanga
14,90 TL
9,90 TL
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.