x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Tanga İle G-String Arasında Ne Fark Var ?

Tanga İle G-String Arasında Ne Fark Var ?

07 Ekim 2016

Tanga ile g-string arasındaki farkları incelemeden önce ilk olarak hem tanganın hem de g-stringin ne olduğunu açıklamamız gerekiyor. Bu şekilde bu ikisi arasındaki farkları da anlatabiliriz

Tanga Nedir?

Tanga, kadınların giydiği bir iç çamaşırı türüdür. Bu iç çamaşırının ön taraftan görünümü aslında normal bir bikini olarak görünmektedir. Ancak arka tarafındaki kumaş yoğunluğu oldukça azdır. Bu iç çamaşırının arka kısmında çok ince bir kumaş ip bulunmaktadır ve bu ip sayesinde cinsel bölge kapatılmaktadır.

Tanga Modellerini Görmek İçin Tıklayın!

G-string Nedir?

G-string de kadınların kullandığı iç çamaşırı modellerinden biridir. Ancak normal külotlardan farklıdır.

Bu iç çamaşırı modeli, normal kadın iç çamaşırlarına oranla çok daha rahat ve de konforludur. Tanga ile arasında o kadar çok benzerlik bulunmaktadır ki bu iki model, tanga ile g-string, birbirine çok karıştırılmaktadır. Önden görünümü ile arkadan görünümü çok farklıdır. Önden görünümü bikiniye benzerken, arka kısmı ince bir ipten ibarettir. Bu tasarımı ile kalçaların daha da güzel bir şekilde gözükmesini sağlamaktadır.

Neden Tanga ya da G-string tercih edilmektedir?

Kadınlar, dar ya da kumaş kıyafetler giydiklerin tanga ya da g-string kullanmayı tercih ederler. Çünkü tanga ve g-string tasarımları itibariyle kıyafetin altında gözükmemektedir. Oysa normal kadın külotlarının lastik kısımları belli olabilmektedir. Kadınlar işte bu nedenle tanga veya g-string kullanmayı tercih ediyorlar.

Peki bu iki model kadın iç çamaşırı, tanga ve g-string, arasında ne gibi farklılıklar bulunmaktadır? Şimdi bu farklılıkları inceleyeceğiz.

Tanga ile g-string arasındaki farklılıklar nelerdir?

Tanga ile g-string arasında tasarımları nedeniyle çok az farklılık bulunmaktadır. Hatta çoğu kişi bu iki modeli birbirinden ayırt edememektedir. Şimdi madde madde bu farklılıkları inceleyelim.

1) Tanganın yan taraflarında bulunan şerit kısımları kalınlık itibariyle bir parmak kadardır. Ancak diğer model olan g-stringte ise yan taraflarda sadece ipten şeritler bulunmaktadır. İki modelin yandan görünümleri de bu yüzden farklıdır.

2) Tanga kullanımı daha çok bikini altı olarak olmaktadır. Günlük yaşantıda yeri daha azdır. Tanganın yanı sıra g-string  ise iç giyim ürünü olarak da kullanılmaktadır. Ayrıca g-string, tangadan farklı olarak, cinsel fantezi ürünleri olarak da kullanılmaktadır. İnce yapısı itibariyle erkekleri kendine çekmek isteyen kadınların tercihi tanga değil g-string olmaktadır.

3) G-stringin tangaya oranla daha çok tercih edilmesinin bir sebebi daha bulunmaktadır. Tanganın ön kısmı normal külotlardan farklı bir tasarıma sahiptir. G-stringin önü ise normal külotlara benzemektedir. Bu nedenle g-string giyimi kadınlara daha rahat gelmektedir. Çoğu kadın tanga giydiğinde rahatsız olabilmektedir.

G-string ile tanga arasındaki az sayıda farklılıklar bunlardır. Bu farklar dışında tanga, g-stringe oldukça benzemektedir. Tanga ismi toplumumuzda daha çok bilinmektedir. Oysa daha çok kullanılan, tercih edilen g-string modelleridir. Örneğin g-string üretimi öncesindeki yıllarda podyuma çıkan mankenler iç çamaşırı giymiyorlardı. Çünkü külotları sundukları kıyafetlerin altından gözüküyordu ve bu moda severler için hoş bir görüntü olmuyordu. Ancak g-string üretiminin başlaması itibariyle artık mankenler podyuma çıkışlarında g-string kullanmaktadır.

Genel olarak hangi modeli tercih ederseniz edin belli bir rahatlık ve şık görünüm elde edebilirsiniz.Tanga ya da g-string, hangisini giymiş olursanız olun eğer düzgün kalça hatlarına sahipseniz örneğin erkeğinizi çok daha kolay bir şekilde etkileyebilirsiniz. Yani bu ürünlerin özellikleri yalnızca günlük kullanımlarından ibaret değildir. Cinsel fantezi ürünleri olarak da sık sık kullanılmaktadır. Erkekler bu ürünleri çok beğenmektedir.

Günümüzde artık kadınsal ürünler de g-string ya da tanga kullanımına göre tasarlanabilmektedir. Örneğin tanga içinde de kullanılabilen pedler üretilmiştir. Bu pedler, kullanılsa bile tanga ya da g-stringde bir kabarıklık oluşturmamaktadır ve rahatsız etmemektedir. G-string ya da tanga kullanımının artması ile birlikte kadın iç giyim sektörü de büyük bir değişim göstermiştir. Kadınlara yönelik diğer ürünler de değişmeye başlamıştır.

Peki bu ürünleri alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bu ürünlerin satın alımı esnasında dikkat edilmesi gereken ilk husus cinsel bölgeyi rahatsız etmemesidir. Sıkı olmaması gerekmektedir. Ayrıca naylon ürünler sağlık açısından kötü sonuçlar oluşturabilir. Pamuklu ürünler tercih edilmelidir. Bunun dışındaki tasarımlar sizin kararınıza kalmıştır. Çeşitli renkler ve desenler tanga ve g-string modelleri mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.