x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Sıkça Sorulan Sorular - SSS

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sitenizden yaptığım alışverişi gizliliğine ne derece güvenebilirim ?

vixson.com olarak kullanıcıların bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için birincil derecede önem arz etmektedir. Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Tarafımıza vermiş olduğunuz bilgiler şirketimizce gizli tutulacak ve ayrıca siparişlerinizde maksimum gizlilik ile tarafınıza ya da sevdiklerinize gönderilecektir.

Adres vermeden alışveriş yapabilir miyim ?

Adresinizi vermeden de vixson.com' dan alışveriş yapabilirsiniz. Siparişlerinizi size en yakın kargo şubesine gönderebiliriz ve siz de kargo şubesinden siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. Bize sadece şehir, ilçe, mahalle ve irtibat telefonlarınızı iletmeniz yeterli olacaktır. 

Kredi kartı ile ödeme yapmam durumumda ekstremde vixson.com mu yazacak ?

Şirketimizin bankalarda yer alan cari ünvanı BEN İÇ GİYİM TEKSTİL SAN VE TİC LTD ŞTİ 'dir ve kredi kartı ekstrenizde de şirketimizin belirttiğimiz ünvanı yer alacaktır.
Sitenizden alış veriş yapmak ne kadar güvenli ?
Sitemizde dünya genelinde tüm alışveriş sitelerinde yer alan SSL güvenlik alt yapısı ve bankalar tarafından şirketimize tanımlanan 3D secure güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Bu sistemler internet üzerinden kredi kartı ve banka kartları ile yapılan işlemlerin maksimum güvenlik ile yapılabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca sitemizden alış veriş yaparken gireceğiniz kredi kartı ve banka kartı numarları ve bilgileri hiç bir şekilde sistemimizde tutulmamakta sadece banka alt yapısı ile işlemler gerçekleştirilmektedir. 

Siparişim ne zaman kargoya verilir ?

Saat 15:00 e kadar vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz banka onaylarının da alınması ile birlikte aynı gün saat 16:30 da kargo şirketine teslim edilerek tarafınıza gönderilir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır ?

Hafta sonu verilen tüm siparişler takip eden ilk iş günü saat 16:30 da kargo şirketine teslim edilir. 
Siparişleriniz İstanbul' dan merkezimizden tarafınıza kargolanmaktadır. Kargo şirketlerinin dağıtım planına ve yoğunluklarına göre bu süre 1 ile 3 gün arasındadır.

Siparişimi taşıyan görevli taşıdığı paketin içerisinde yer alan ürünün ne olduğunu biliyor mu ?

Kesinlikle hayır. Siparişleriniz merkez depomuzda gizlilik içerisinde paketlenerek kargo şirketine teslim edilir. Paketlerin üzerinde mark, logo ya da ürün içeriğini belirtecek herhangi bir ibare bulunmaz. Tarafınıza kesilen fatura üzerinde de siparişleriniz Giyim / Takı / Giyim - Deri olarak belirtilir.

Ürünler stoğunuzda mevcut mu ?
Sitemizde satmış olduğumuz ürünler stoklarımızdan tarafınıza sevk edilir. Sitemizde ileri derece teknoloji alt yapısı kullanmaktayız ve bu teknoloji sayesinde site içerisinde yer alan ürünlerin stokları otomatik olarak muhasebe programımızdan güncellenmektedir. Herhangi bir ürünün stoklarımızda tükenmesi durumunda sitemizin içerisinde ilgili üründe TÜKENDİ ibaresini görebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim ?
Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde banka yolu ile HAVALE / EFT yapabilir, sitemizden güvenli şekilde KREDİ KARTI ile ödeme yapabilir, KAPIDA NAKİT ödeme yapabilir ya da PAYPAL ile güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz

Size nasıl güvenebilirim ? Ne kadar güvenilir bir şirketsiniz ?
Şirketimizin kurucuları yaklaşık olarak 17 yıl ve üzerinde Türkiye' nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinde yöneticilik yaptıktan sonra girişimcilik ruhu ile BEN İÇ GİYİM TEKSTİL SAN VE TİC LTD ŞTİ ni kurmuşlardır. Şirket vixson.com markası haricinde kozmetik, kişisel bakım ve hızlı tüketim ürünleri konularında da toptan ve e-ticaret konularında da farklı bir marka ile iş hayatında yer almaktadır. Ayrıca BEN İÇ GİYİM TEKSTİL SAN VE TİC LTD ŞTİ vixson.com üzerinde satmış olduğu ürünlerin direk ithalatçısı olmasının haricinde diğer faaliyet alanlarında da direkt ithalat yapmış olduğu markalar mevcuttur. Şirketimizin genel merkezi İstanbul'un prestijli iş merkezlerinden olan Dünya Ticaret Merkezi'nde yer almaktadır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.