x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Nasıl Daha Çekici Görünürsünüz ?

Nasıl Daha Çekici Görünürsünüz ?

01 Ağustos 2016

Çekici görünmek kader midir? Ya da doğuştan mıdır? Neden sokakta yürürken birçok kadına dönüp dönüp te bir değil bazen iki kez bakılıyor da bizim için aynı şey geçerli olmuyor? Evet… güzellik Allah vergisidir. Bu doğru… ama çekici olmak konusu biraz araştırmaya ve biraz da emeğe bakar.  Aslında birçok şekilde çekici olabileceğiniz mutlak bir gerçektir. Siz sadece bu konu ile bugüne kadar  ilgilenmemiş ve bu konuya önem vermemiş olabilirsiniz ancak. Burada önemli olan sizin nasıl görünmek istediğinizdir. Aynaya baktığınızda kimi görmeyi umuyorsunuz? Önemli olan silüetinizle karşılaştığınızda, içinize sinen bir görünümle karşılaşmaktır. Görüntünüzü değiştirmek ve çekici bir kadın olmak için sadece karar vermeniz yeterli.

TEN UYUMU VE SAÇ RENGİ ÖNEMLİ

Saç elbette ki bir kadını fark ettiren en önemli unsurların başında gelmektedir. Günümüzde kendini fark ettirecek ve kalabalık bir ortamda dahi ayrışarak  öne çıkacak olan  bir çok saç rengi ve tipi olsa da,  yüzünüze giden saç şekli ve teninize gidecek olan saç rengi büyük önem taşır. Burada genel bir bakış açısıyla beyaz tenli bayanlara bakır, çikolata, kızıl, karamel tonlarını önerirken,  esmer bayanlara da çikolata renkleri, kızıl kahve, balköpüklerini önerebiliriz. Buğday tenlilerse bu konuda çok şanslı. Zira onlar sarının birçok tonunu da kullanabilecekleri gibi, kahve ve siyah tonlarını da rahatlıkla kullanabilirler. Yanı sıra balyaj ve ombreler attırarak ta saçınızın rengini daha çekici ve zengin kılmanız mümkün.  Burada toplu yüze sahip olan bayanlara üstü kabarık ve çene hizasını çevreleyen saçları önerirken, zayıf yüzlü bayanlara ise tüm saçları kullanabileceklerini söyleyebiliriz. Yanı sıra bu konuda iyi bir kuaförle yapacağınız ön görüşme de oldukça faydalı olacaktır.

MODA KONUSUNDA DİKKAT ÇEKİCİ PARÇALARI SEÇMEK

Moda her sene kendini yenilese de bu konudaki belli -başlı kült parçalar  ufak tefek değişikliklere uğrayarak kalır. Dikkati her daim üzerine çeken kıyafetler arasında: mini deri ceketleri, leopar elbise ve ceketleri, bedeni saran streç formlardaki elbiseleri, mini şort ve etekler, dar kuplu kalem pantolon ve kalem etekleri bir bayanı her daim şık ve çekici gösterecek moda objeleri arasında sayabiliriz.

UYGUN VE CEZBEDİCİ AYAKKABILAR

Ayakkabıların şahı her bayanında bilebileceği gibi topuklulardır elbet. Topuklu ayakkabılar bize soracak olursanız bayanlara bahşedilmiş olan en büyük objelerdendir. Bir bayanın çekiciliği için hizmetkar kılınmış yüksek poundlarda bir stelettodan ve yüksek ökçeli şık bir bootyden başka daha güzeli ne olabilirdi ki?

YARATTIĞINIZ STİLLE ÖZDEŞ TAKILARIN SEÇİMİ

Tabii ki  bir bayanın çekiciliğini tamamlayan en büyük unsurlardan birisi de hoş takılar olmalı. Burada halka küpeler, iri ve gösterişli taşlı ve sarkındaklı küpeler, maşa bileklikler,  son trendlerden büyük metal boyun zincirleri gibi şaha şahalı takılardan kullanılabilir. Sadece dikkat etmeniz gereken tek şey abartmamak ve neyi neye takıp yakıştırabileceğinizi bilmek olmalı. Yoksa günümüzde takıların hepsi birbirinden güzel ve çekici. Aman  ha dikkat! Çekici olayım derken takı askılığına dönüşmeyesiniz. Son bir hatırlatma. İri cüsseli bayanlara iri takılan, Türk lokumu tipindeki ufak-tefek bayanlaraysa mini takıları öneriyoruz.

GİYDİKLERİNİZİ TAŞIMAK VE HAKKINI VERMEK

Bir kadın çok özel, çok güzel ve çok çekici olabilir. Ama giydiklerini taşırken yürümeyi beceremiyorsa hiçbir şeyin önemi kalmaz inanın buna. Örneğin kambur yürüyen bir kadın, öne eğimli yürüyen bir kadın ya da yamuk duran bir kadın üzerine ne giyerse giysin yürüyüş şeklini değiştirmezse emeline ulaşamaz. Bunun için ev de biraz yürüyüş çalışmak gerekebilir. Örneğin evde başınızı dik tutarak sadece karşıya bakma tekniğiyle yürürseniz, öne eğik ve yamuk durmak sıkıntınızdan kurtulmayı başarabilirsiniz. Aynı denemeleri topuklu ayakkabılarınızla da yapabilirsiniz.

KİLOLARA DİKKAT

Aşırı kilo sağlık açısından da günümüzde sakıncalı görüldüğü gibi maalesef ki çekici bir  görünümün resmini yakalamak konusunda da olmaması gerekenler arasındadır ama bu konuda da umutsuz olmaya gerek yok. Düzgün bir diyet ve yağ yakma hareketlerini içeren  bir programla,  sizde ideal kilolara yaklaşabilirsiniz.

 

DÜZGÜN DİŞLER VE GÜZEL GÜLÜMSEMELER

Güzel bir yüz, temiz bir gülüş seksi bir duruş düzgün dilşere ihtiyaç duyan unsurlardandır. Bu yüzdende şayet dişleriniz bakımsız ve çürükse,  maalesef ki bu durum çekiciliğinizi de etkileyecek etkenlerdendir. Bu yüzden fırsat buldukça dişlerinizin görüntüsünü iyi bir diş operatörüyle görüşerek düzelttirmenizi öneririz.
 

GÜZEL BİR SİLÜETİN TAMAMLAYICISI ANLAMLI BAKIŞLAR:   - AAA  çok oluyorsunuz bakışlarımızı da mı değiştireceğiz artık diyebilirsiniz… ama üzgünüz ki anlamsız bakışların çekicilikle yakından uzaktan bir ilişkisi yok. Bu yüzden de ünlülerden çekici bulduğunuz kadınlara şöyle bir göz gezdirmeniz sizin için yeterli olacaktır. Örneğin: Angelina Jolly, Adriana Lima, Chalise Theron, a bir bakmanız yeterli olacaktır sanırız.

ARDINIZDA BIRAKTIĞINIZ PARFÜM KOKUSUNA DİKKAT: Bize göre herkesin kullandığı koku,  teninin yanında karakteriyle de özdeşleşmelidir. Örneğin portakal veya amber kokularını seven bir kişinin şekerli kokularla ne işi olabilir ki? Bu yüzden çekiciliğinize, seçeceğiniz kokunuzla ilgili karakteristik bir parça özellik de katmalısınız ki, ardınızda bıraktığınız koku da peşinizden gelenlere sizinle ilgili bir şeyler anlatsın.

Güzellik için yapılan hatalar makalemize göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.