x
0212 465 54 66
Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA !!!        Sitemiz içerisinde bulunan fantazi iç giyim ürünlerinden birini veya daha fazlasını satın aldığınızda ürünün ulaşımında gizlilik bizim için en önemli esaslardan biridir, anlaşmalı kargo firmalarımız ile beraber evinize kadar özel paket içerisinde fantazi iç giyim ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.Gönderdiğimiz ürünlerden sadece sizin haberiniz olacak kargo firmasının ve kargo çalışanının paket içeriği hakkında herhangi bir bilgisi olmayacağından emin olabilirsiniz.

        Fantazi iç giyim'de ülkenin öncü firmalarından biri olan Vixson sizleri düşünerek kampanyalarını yapmaktadır.Beğendiğiniz fantazi iç giyim ürününü veya ürünlerini hemen sipariş ederek sepetinizi 9.90TL ve üzeri olacak şekilde doldurun kargonuz bizim tarafımız tarafından karşılansın sipariş ettiğiniz fantazi iç giyim ürünlerini kapınızda ödeme seçeneğiniylede sahip olabilirsiniz.

        Vixson fantazi iç giyim ürünlerinde seksi görünümü ön planda tuttuğu kadar ürünlerinin cilde zarar vermeyecek cilt dostu kumaşlar kullanmaktadır. Daha fazla vakit kaybetmeyin sitemiz içerisinde bulunan enfes ürünlerden sipariş verin.Bahsettiğimiz kampanyadan yararlanmak içinde yukarıda belirttiğimiz gibi sepetinizi 9.90TL ve üzeri tutacak ürünlerle doldurarak bedava kargo hakkını elde edebilirsiniz. Vixson'da buna benzer kampanyalar vardır ve yenileride hem dönemsel hemde sürekli şekilde olmaya devam edecektir bu kampanyalardan hem sitemiz aracılığı ile hemde sosyal medya kanallarımız ile haberdar olabilirsiniz. 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.