x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Jartiyer Nasıl Kullanılır ? Daha Seksi Nasıl Olunur?

Jartiyer Nasıl Kullanılır ? Daha Seksi Nasıl Olunur?

04 Ocak 2016

Jartiyer kullanımı öncelik olarak içine hava geçirmez sıkı naylon külotlu çoraplar yerine kendinizi daha rahat hissedeceğinizi söyleyebiliriz. Jartiyer kullanımı birçok kadın tarafından zor olarak görülür aslında sanıldığı kadar zor giyilen ve kullanımı zor olan bir seksi iç giyim ürünü değildir, birkaç pratik noktaya dikkat edilere rahat bri şekilde jartiyer modelleri ile seksi olabilirsiniz.İç çamaşırınızı her zaman jartiyerinizin üstüne giymelisiniz böylece iç çamaşırınızı çıkarmak zorunda kaldığınız anlarda jartiyerinizi de çıkarmak zorunda kalmazsınız örnek vermek gerekirse tuvalette.Moda için iç giyim fotoğraflarında jartiyerin iç çamaşırının üzerine giyildiğini görürsünüz bu ürünü ön plana çıkarmak için yapılan birşeydir ve günlük hayatta bu şekilde giymeniz gerekmez.

*Dar şekilde bulunan elbiseler ile jartiyer modellerini kullanmamalısınız, bunun nedeni elbisenizin altından jartiyer bağlantılarının belli olmamasıdır çünkü dışarından bağlantıların gözükmesi sizi zor durumda bırakabilir ve size rahatsızlık verebilir.

*Jartiyerinizi giydikten hemen sonra bağlantılarını çoraba tutturmakta azda olsa zorlanabilirsiniz, bunun bilinen iki şekilde çözümü vardır;bağlantılar ayarlıdır, uzun şekildeki pozisyona getirin ve bağlantıyı çorabınıza tutturunuz daha sonrasında ayağa kalkarak jartiyeri belinize bağlayabilirsiniz.

İkinci yöntemin biraz daha kolay olduğunu söyleyebiliriz bu sayede her defasında bağlantılar ile oynamak zorunda kalmanız gerekmez.Jartiyer modellerinin farklı yöntemleri vardır stripelar çoğu zaman dört tanedir ikisi önde diğer ikisi de yan tarafında olur, yanda bulunan stripelar nadir olarak arkada taraftada bulunabilir. Jartiyer giyilirken bağlantıları kendi hizasında çorabınıza tutturun, diğerleri yan tarafta veya arka tarafta olsa da mutlaka yan tarafından çorabınıza tutturun, çünkü jartiyer bağlantıları arkada kalırsa oturduğunuz zaman yırtılma yaşanabilir. Bu yüzden oturduğunuz zaman bağlantıların yan tarafta kalması önemlidir.

*Jartiyer ile birlikte dantelli bir çorap kullanmaya karar verdiyseniz, jartiyerin klipslerini dantelin en ince olduğu bölgelere takmanız gerekmektedir böyle çok daha sağlam olacağına emin olabilirsiniz.

*Son dönemlerde jartiyer çoraplarının tek başına kullanılabilmesi için stay-up dediğimiz şekilde de üretimi yapılmaktadır ve bu model çorapların dantelli olan kısımları şeritler şeklinde tabakalar ile kaplanmıştır, gerçek jartiyer çorabı slikonsuz şekilde olur eğer slikonlu bir şekilde çorabı jartiyeriniz ile beraber kullanmak zorunda kalırsanız klipsleri çoraba bağlamakta zorluk yaşayabilirsiniz.Bu durumda jartiyerin bağlantısını çorapta bulunan slikonlu şekilde olmayan kısımlara tutturmaya özen gösterin bu şekilde çok daha sağlam duracaktır.Birçok kadının jartiyer tercih etmemesinin en önemli nedenlerinden biri de kendisine yakışmayacağı düşüncesidir bu yüzden uzak dururlar fakat kişi kilolu bile olsa jartiyer dikkati başka yerlere çekeceğinden birçok kadında fazlasıyla yakışır hala da size yakışmayacağını düşünüyorsanız aşağıdaki önerilere göz atmanızı öneririz...

Sürekli geniş yüzeyli şekilde bulunan jartiyer modellerini veya o şekildeki büstiyerleri tercih etmelisiniz, bu tipte bulunan iç giyim ürünleri hem daha şık duracak ve korse gibi toparlayıcı özellikleri bulunmaktadır.

*Bu iç giyim ürünlerinde kullanılacak çorap tipi önemlidir.Son zamanlarda kullanışlı olmaları dolayısı ile daha çok şekilde bulunan 'stay-up' çoraplar sizler için doğru olmayabilir, nedeni ise bu tipteki çorapların dantelli bölümlerine kaplanan slikonların çorabın kumaşı kadar esneme yapmamasıdır.Bu sebeple bacaklarınız çoraptan taşmış gibi görünebilir, bu durumda bacaklarınızın normalde olduğundan daha kilolu şekilde gözükmesine yol açabilir. Doğru yöntem ise slikonsuz ve dahası dantelsiz jartiyer çoraplarını seçmektir.Bu çoraplar daha fazla esneyebileceği için bacağınızın şeklini alır ve daha seksi görünmesini sağlamasına çokca yardımcı olur. 

*Seksi görünmedeki önemli detaylardan bir diğeri de renk tercihidir, jartiyer gibi seksi iç giyim ürünlerinde koyu renklerin her zaman daha fazla seksi olduğu düşünülür sizinde bu ürünlerde koyu renkleri tercih etmenizi tavsiye edebilirim.Kendine bu iç giyim ürünlerinin yakışmayacağını düşünen kadınlar aynanın karşısına geçtiklerinde yeni bir giyim tarzına geçmiş olurlar, erkekleri etkilemenin bir kitabı olsaydı kesinlikle jartiyer kendine bir yer edinirdi.Çünkü bir kadına yakışan en seksi iç giyim modellerinde birisidir.İş giymekle bitmiyor tabiki bu ürünü düzgün bir şekilde kullanabilmekten geçer, uygun jartiyer kullanımına bir kaç örnek vermemiz gerekirse kendinizin ten renginize ve vücut ölçülerinize uygun modeli bulmanız gerekiyor bunu yapamazsanız baştan çıkaran kişi olmaktan çok eli boş taraf olmanız muhtemeldir ve daha önce hiç jartiyer kullanmadıysanız partnerinizin karşısına çıkmadan önce kendinizce provasını yapabilirsiniz, çünkü giymesi ve içinde rahat etmesi de bir o kadar önemli birşeydir çıkarması da ayrı bir olay diyebiliriz.

İkinci dikkat edilmesi gereken unsur ise jartiyer çorabı hareketlendiğinizde onu tutan bağlantılar yüzünden bacaklarınızda sıyrılabilir ve çorabınızı bu yüzden sürekli olarak düzeltmenize sebep olabilir.Bununla ilgili önerebileceğimiz konu durum ise jartiyer çoraplarının yukarı kısımlarının slikonlu olmasını ve giydiğiniz zaman bacağınızı kavrayan türünü tercih etmelisiniz bunun yanı sıra dantelli bir çorap kullanmak istiyorsanız bağlantıları dantelli yere sıkıştırmanızı tavsiye edebiliriz bu şekilde çok daha kullanışlı bir hale gelecektir.Jartiyer modelleri kullanımı esnasında en çok yaşanan durumlardan biri de bağlantıların çıkmasıdır bir düşünün lavaboya gittiğiniz her seferinde bununla uğraştığınızı tam bir işkence olurdu tabikide, bunu aşmak için en uygun durum önden ve arkadan ikişer tane striper olan modelleri tercih etmenizdir.

''En çekici kadın ne beklediğini bilen değil , beklediği şeye doğru bir şekilde hareket edebilendir.''

Unutmayın ki jartiyer takımı giyen birisi diğer dişilerden her zaman bir kaç adım daha öndedir.

Hangi kadın ne çeşit jartiyer tercih etmeli ?

Bir erkeğe jartiyer takımı giymiş bir kadın mı yoksa çıplak bir kadın mı diye sorsanız büyük ihtimalle jartiyer takımı giymiş bir kadını tercih edeceketir bunun nedeni ise fantazi ve seksi iç giyim ürünlerinin kadını olduğundan çok daha fazla şekilde seksi göstermesidir. Bel kısmı geniş ve kilosu biraz fazla olan kadınların doğal olarak daha geniş jartiyer takımı modellerini tercih etmesi gerekir ve balenli olmasına dikkat edilmesi gerekir jartiyer takımında yer alan balenler bel kısmının kıvrılmasını önlemektedir. Küçük jartiyer modelleri ise kilosu olmayan standart beden şeklindeki kadınların tercih etmesi gerekir kilosu fazla olan kadınlar bu jartiyer takımı içinde fazla rahat edebileceğini söyleyemeyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.