x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
İndirim Kuponunuzu Nasıl Kullanabilirsiniz ?
İndirim Kuponu Kullanımı

İndirim kuponunu kullanmak çok basit bir işlemdir. Dönemsel olarak yapmış olduğumuz indirim kuponu kampanyalarından, reklamlarımızda yayınlamış olduğumuz kuponlardan herhangi birine sahipseniz, indirm kuponunuzu siparişinizi hemen şimdi oluşturup sepetinizde anından indirimden yararlanabilirsiniz.

1. Adım 
Öncelikle sipariş vermek istediğiniz ürünleri www.vixson.com web sitemiz üzerinden renk ve beden seçeneklerinizi belirleyerek sepetinize ekleyiniz. Aşağıda yer alan görselde sepete satın almak istene ürünlerin eklendiğini görebilirsiniz.
Satın alacağınız ürünleri tamamladıysanız "Sepete Git" tuşuna tıklayarak ilerleyiniz. 



2. Adım
Sepetinizde siparişinizi satın alma işlemini tamamlamadan önce aşağıdaki ekran görüntüsünde de yer alan İNDİRİM KUPONU alanına indirim kuponu kodunuzu giriniz



3. Adım
İndirim kuponunuzu ilgili alana yazıp yanında yer alan UYGULA butonuna tıkladığınızda indiriminizi hemen uygulamış olacaksınız. Yine aşağıdaki örnek ekran görüntüsünde de yer aldığı gibi 10% indirim kuponunu uyguladığımızda sepet tutarımız güncellenmiş ve indiriminiz anında sepetinize yansımış olacaktır.


4. Adım
İndirim kuponunuza başarı ile kullandınız. Şimdi son aşamaya geçmek ve siparişiniz indirimli olarak tamamlamak için satın al tuşuna tıklayarak ilerleyiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.