sadsad x
asdasd
İndirim Kuponu Kullanımı

KAMPANYA İNDİRİM KUPONUMU NASIL KULLANIRIM ?

Vixson.com da yapmış olduğumuz kampanyalardan kazanmış olduğunuz indirim ya da hediye kampanyaları için kupon kullanımını aşğıda resimli olarak anlatımını bulabilirsiniz.

1. ADIM
Öncelikle satın almak istediğiniz ürünleri aşğıdaki reismde de görüldüğü gibi beden ve renk seçimi yaparak sepetinize ekleyiniz.2. ADIM

Ürünü sepete ekledikten sonra başka ürün eklemek için ALIŞVERİŞE DEVAM edebilir ya da SEPETE GİT tuşuna tıklayarak diğer adıma ilerleyebilirsiniz.
3. ADIM
Sepet sayfasına geldiğinizde resimde de gösterilen İNDİRİM KUPONU alanına sizde bulunan indirim kuponunuzu size verildiği gibi aynı şekilde yazınız.4. ADIM
Kupon kodunuzu ilgili alan girdikten sonra UYGULA tuşuna tıklayınız !


5. ADIM
Kupon kodunuzu uyguladıktan sonra sistem otomatik olarak kampanya indiriminizi sepetinizdeki tutara uygulayıp gerekli indirimleri sağlayacaktır. İndirimler uygulandıktan sonra satın al tuşuna tıklayıp gerekli bilgileri doldurarak kolayca siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


Kupon Kullanımı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız ya da sorularınız olması durumunda bize 0212 465 54 66 nolu ofis telefonumuzdan ulaşabilir ya da 0545 860 10 33 nolu WhatsApp Sipariş Hattından yazabilirsiniz.


Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.