x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
İç Giyim Seçiminde Vücut Tipinin Önemi

İç Giyim Seçiminde Vücut Tipinin Önemi

10 Aralık 2015

İç giyim alışverişinde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de kişinin kendi bedenine göre iç giyim ürününü seçmesidir, çünkü iç giyim ürünleri direk tene temas ettiği için yaşlış beden seçimi yapılan ürünler kişiye fazlalıkra rahatsız verir ve sağlık açısından iyi bir durum olmaz.

Geniş kalçalara sahip olan bayanlarda bol kesimler ne kadar şişman gösterir deseler de büyük beden iç giyim ürünlerini tercih etmeleri gerekmektedir, seçim yapmakta zorlanan bayanlar beden ölçüm tablosu yardımıyla kendi vücutları için en uygun iç giyim ürününü tespit edebilirler.Bunların yanı sıra iç giyim ürününün rengide çok önemlidir çünkü pantolon veya etek dışından ürün belli olabilir ve buda iyi birşey değildir sizi zor durumda bırakabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.