sadsad x
asdasd
İç Giyim Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

İç Giyim Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

10 Ağustos 2015

İÇ GİYİM SEÇİMİ NASIL YAPILMALI ?

Kadınlar beden ölçülerine çok dikkat eder yapılan araştırmalar neticesinde kadınların %65'inden fazlası beden ölçülerine uygun iç giyim ürünlerini seçmektedir.Beden ölçülerini tam olarak bilmeyen kadınlar iç giyim ürünleri seçimlerinde basit hatalar yapmaktadır.Alacağınız üründe beden seçimi önemlidir size en uygun bedeni seçmelisiniz. Peki bu ürünler nasıl seçilmeli ? 

Jartiyerler

Birçok kadın jartiyerin kendisine yakışmayacağını düşünerek bu iç giyim ürünlerini giymek istemezler.Halbuki jartiyerler sanılanın aksine kalın basenleri gizlemekte birebir olan ürünlerdir.

Külot 

Özellikle yaz aylarında hijyen konusunda dikkat edilmesii gereken bu iç giyim ürünleri çok sıkı veya çok geniş olmamalıdır kendinizi içerisinde rahat hissetmeniz açısından önemlidir. Kumaş kaliteside bu hususta etkili bir faktördür Vixson ise kumaş kalitesi birincis sınıf malzemeden olduğunu birçok kez vurgulamışızdır.

Sütyen 

Hemen hemen her kadınının vazgeçilmez iç giyim ürünü olan sütyenlerin en önemli seçim faktörü tabikide göğüs beden ölçüsüdür, göğüs beden ölçüsüne dikkat edilmeden alınan her ürün mutlaka sorun çıkaracaktır.

Korse

Korsenin tarihi çok eski zamanlara dayanmakta kadınların belini ince göstermek için kullanılan korseler görsellikte eklenerek fantazi iç giyim ürünü olarakta kullanılıyor.Bu harika iç giyim ürününü kadınlar vücutlarını fit göstermek adına kullanıyor bu ürünlerde yine beden ölçüsüne dikkat etmekte fayda var.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.