x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Hakkımızda


 


BİZ KİMİZ ?

Yaklaşık olarak 18 yıl kadar çok uluslu global şirketler ve büyük ulusal şirketelerde bir çok farklı departmanlarda deneyim kazanmış yöneticilerin bir araya gelip kurduğu BEN İÇ GİYİM TEKSTİL SAN VE TİC LTD. ŞTİ farklı alanlarda faaliyetlerini yürümektedir. Vixson© da bu markalardan sadece bir tanesidir.
Şirket kurulduğu günden beri sadece on-line yani e ticaret alanında faaliyet göstermekte ve bu konuda çok ciddi bir ekip ve bilgi birikimine sahiptir.

VİZYONUMUZ ve MİSYONUMUZ
Şirket kurucularımızın uzun yıllar boyunca deneyim ettikleri ve gönülden bağlı oldukları en önemli değer ise "Tüketici Patrondur !" mottosudur. Biz şirket olarak öncelikle tüketicilerin beğenerek satın alacakları ürün portföyünü oluşturmaya özen gösteririz. Onlara yakın olduğumuzu her alanda hissettirmeye çalışırız ve elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak bizim birinci görevimizdir.

Biz müşterilerimizin bizden beklediği, en kaliteli, en değerli, en heyecan verici ürünleri onlara sunmak ile mükellefiz ve bunun için çalışırız.
Aslında logomuz bizi tam olarak anlatıyor. Ortadaki fiyonk bizim işimize ve müşterilerimize olan tutkumuzun simgesidir.

NEREDEYİZ ?
Fabrika 
İkitelli OSB Giyim Sanatkarları Sitesi 4. Ada C Blok No 212 - Başakşehir / İstanbul

Merkez - Ofis / Yönetim 
Teleport Towers Kingsfordweg 151 1043 GR Amsterdam / Netherlands


TÜRKİYE' DE ÜRETİYORUZ DÜNYAYA SATIYORUZ !
2015 yılında kurduğumuz fabrikamız ve uzman kadromuz ile ürünlerimizi yerli kumaş ve materyaller ile üretiyor ve artık Dünya' ya satıyoruz.
Avrupa' da bulunan merkez ofisimiz ve distribütörümüz ile Hollanda başta olmak üzere Avrupa' nın bir çok ülke ve şehrinde bulunan mağazalarda ve yine Dünya' nın en büyük e-ticaret sitelerinde Vixson markamız ile ürünlerimizi tüketicilere ulaştırıyoruz. 
Kendi markamızın haricinde yine Avrupa' nın saygın mağaza zincirleri için private label yani mağazalarn kendilerine özel ürünlerini Dünya' nın tekstil lideri yerli ve milli Türk malı kumaşlar ile üretmekten gurur duyuyoruz. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.