x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Güzellik için Yapılan Hatalar

Güzellik için Yapılan Hatalar

25 Mayıs 2016

Güzel görünmek Bütün kadınların hayalidir. Makyaj teknikleri ile beş altı yıl daha genç görünmek mümkündür. Her kadının arzusu daha genç görünmek fakat aynı zamanda Daha çekici görünmek de gerekiyor. kadınların güzel görünmek için sık sık yaptıkları hatalardan biri sadece sezonu takip ederek ve sadece sezon trendine uyum sağlamakla yetinerek güzelliklerini tamamen ön plana çıkaramıyorlar.

Makyajın gençleştirici Etkisi

Profesyonel olarak kapatıcılar, rimel astarlık toz pudra ruj kullanılmadığında 20 yaşındaki bir kadını 30 yaşında görünebilir ama bu materyaller düzgün kullanılırsa 30 yaşındaki bir kadının 20 yaşında görülebilir. İşte makyaj trendleri bunun için var.

Makyaj Nasıl Yapılır

 Kozmetik temeller aynı kalmak şartıyla her yıl makyaj trendleri değişim gösteriyor. Küçük hatalardan uzak kalarak kadınların güzelliklerini daha da ortaya koymaları mümkün… Kadınların Makyaj yaparken sık yaptıkları hatalardan biri daha doğrusu temel hatalardan biri gölgelendirme için kullandıkları ürünlerin renk seçimini cilde göre ayarlayamamaktır.

 Bu hata aynı zamanda güneşin cilde zarar vermesini de sağlıyor. İkinci hata yüzün tamamen temizlenmeden makyaja geçirilmesidir. Oysa temizlik sonrası makyajın etkisi daha uzun sürer. Kadınların yaptıkları bir diğer hatta elmacık kemiklerini vurgulamak için aşırı renge kaçmaları. Bu da en büyük makyaj hataları arasında…

Eyeliner kullanımı

 Eyeliner gözleri ortaya koymak vurgulamak için kullanılan bir makyaj tekniğidir. Gözlerinizin sizi daha yaşlı göstermesini engellemek için eyeliner kullanmaktan çekinmeyin, renkli rimel kullanarak yanlış göz farı uygulamaktan kaçının gözün alt kapağında kirpikler için rimel kullanın.

 Gözlerin çok dağınık görünmemesi için rimeli acele uygulamayın, yumuşak kalem yardımıyla gözlerinize daha toplu ve çekici bir görünüm verebilirsiniz, göz kapakları için kalem kullanın.

Gözler İçin Makyaj Sırları

 Gözlerinize gizemli ve sisli bir görünüm vermek istiyorsanız kahverengi rimel kullanın. Alt kirpiklere rimel kullanmayın. Kaşlarınıza mutlaka önem verin, kaşlarınız mutlaka saçlarınız saç renginiz ile uyumlu olmalıdır. Çok koyu kaşlar kadını daha yaşlı gösterir. Hangi saç modelinin size yakışacağını belirleyebilirsiniz. Bunun için modayı takip etmenize gerek yok. Cilt bakımına ve cilt temizliğinize çok Önem vermeniz gerekiyor. Güneşe karşı cildinizi koruyun. D vitamini kaynağı olan güneş bizler için hayati bir öneme sahipse de cilt bakımı konusunda güneşe karşı duyarlı olmak gerekiyor. Günde en fazla 15 dakika güneşlenmek ve güneşlenirken göz gibi hassas yerleri güneşin direkt ışığından korumak gerekiyor.

Yanlış Güneş Gözlüğü Kör Edebilir

Güzelliğin ve çekiciliğin vaz geçilmez aksesuarlarından biri de güneş gözlükleridir. Fakat güneşin UV ışınlarına karşı korunmak, çekicilikten önce gelmelidir. Her şeyin başı sağlık olduğuna göre güneş gözlükleri seçerken öncelikle kaliteli ürünlere yönelmekte fayda var.

Doğal Cilt Bakım Önerileri Makelemize Baktınız Mı? 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.