sadsad x
asdasd
Göğüs Dikleştirmek İçin Egzersizler

Göğüs Dikleştirmek İçin Egzersizler

24 Ağustos 2015

Göğüs Dikleştirmek İçin Egzersizler

Zamana karşı koyamayan organlardan biride göğüsler, kadınlar göğüslerini dik gösterebilmek için sütyen'e ihtiyaç duyarlar sütyen harici dik tutabilmek için bir takım göğüs egzersizleride mevcuttur.Bu göğüs egzersizleri günde 15 dakikanızı bile almayacak ve size geri dönüşü çok olumlu olacağına şüphe yok. Göğüs egzersizi için uzmanların önerdiği 4 farklı yöntem var bunları inceleyecek olursak ;

Şınav Çekmek

Dizlerinizin ve ellerinizin üzerinde durun, bunu yaparken dirsekleriniz yana doğru bakmalı daha sonrasında aşağı yukarı inip çıkarak şınav çekin. Bu hareketi göğüs egzersizine maksimum faydası için 12 kez tekrarlayın.Spor'un olmazsa olması nefes düzenini şınav çekerklen iyi sağlayın.

Büyük Daireler Çizin

Yere dümdüz ve sırtüstü olarak uzanın sonrasında bacaklarınızı dizlerinizden bükük konuma getirin , iki elinize dumbell veya 1'er litrelik su şişesi alın göğüs egzersizi için önemli olan bu hareket için daha sonrasında kollarınınz gergin durumdayken havada yukarıdan aşağıya büyük daireler çizin göğüs egzersizinde bu hareketten tam verim almak için 12 kez bu hareketi tekrarlayın.

Aç Kapa Hareketi

Göğüs egzersizinin en önemli hareketlerinden birisi olan bu hareket için yerde dizlerinizin üzerinde durun gövdeniz mümkün olduğunda dik konumda olması lazım yine elinize 1 litrelik ağırlıklar alın ve kollarınızı dirseklerden bükük bir durumda orta noktada birleştirin iki kolunuzuda yanlara doğru açın bu hareketi yine 12 tekrar olacak şekilde tamamlayın.

Ve Zorlanma Zamanı

 

Göğüs egzersizimizi bu hareket ile sonlandıracağız bu son göğüs egzersizi hareketimizim tam şınav çekme dediğimiz bir hareket. Kollar tamamiyle gergin olsun düzenli nefes alıp vererek şınav çekin fakat karnınızın yere değmemesine dikkat edin.Zorlansanızda 12 kez tekrar edin ve göğüs egzersinizi bu hareket ile sonlandırın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.