x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
 Gecelik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gecelik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

09 Eylül 2016

   Gecelik tam olarak nedir? Ne amaçla kullanılır? Hangi gecelik modelleri vardır? ve Uygun gecelikler nasıl seçilmelidir ?
Tüm bu soruların cevabı önce sizin geceliklerin ne olduğunu bilmenizle açıklık kazanıyor. Gecelikler, geceleri yatakta daha rahat bir uyku çekmek için kullanılmaya başlansa da zamanla başka işlevler de kazanmıştır. Örneğin; partnerinizi heyacanlandırmak geceliklerin yeni amacı olarak görülebilir ki bu konuda bir çok kadının başvurduğu bir yöntemdir. Gecelikler, bu amaçlara göre ikiye ayrılıyor diyebiliriz. Öncelikle gece rahat bir uyku çekmek için seçilen geceilklerden bahsedecek olursak, bu geceliklerin önceliği sağlıklı ve rahat olması. Giyinip çıkarılmasından tutun da teninizin gece uyurken hava alması gibi bir çok konuda size güzel bir deneyim sağlarlar. Bu geceliklerin yapımında kullanılan kumaşlar genellikle ipek, pamuk ya da setendir. Bu kumaş türleri terletmeyi engeller ve terleme olduğu zaman da terinizi emerler. Bu tür geceliklerin kısa ve uzun olanları mevcuttur. Bu seçim tamamen size kamıştır. Bu tür geceliklerin tercih edilmesinde ki baş etken rahatlık olduğu için öncelikle kumaşının kaliteli olması, vücudunuzu tahriş etmeyecek şekilde olmasına bakılır. Bu tür gecelik alacaklara tavsiye olarak sentetik kumaşın kullanılmadığına, kumaş boyalarının kullanımın neredeyse hiç olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü bu kimyasal etmenler uzun bir süre üzerinizde duracağı için kansorejen etkiler yaratmasına neden olabilir ki bu durum göz önüne alındığında geceliğinizi güvenilir bir yerden seçmeniz son derece önemlidir. Pazarda satılan ve etiketi olmayan ürünleri satın almak sağlığınızı bilerek tehlikeye atmak demektir. Bu geceliklerin diğer bir özelliği de rahat hareket imkanı sağlıyor olması gerektiğidir. Kaşıntı ve ya rahatsız edici etkiler yaratan bir gecelik size rhat bir yukudan sizede uykusuz gecelere doğru itebilir. Deneme imkanınız var ise deneyiniz fakat deneme imkanınız yok ise mutlaka güvenilir sitelerden alışverişinizi yapınız. Ayrıca rahatlığı ön planda tutan gecelikleri tercih edeceklerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise mevsimsel değişiklikler olacakır. Gecelik alırken hangi mevsimde giyeceğiniz aklınızda bulunsun. Kışın kullanacağınız bir geceliğin kalın bir kumaş olması hem sizi gece boyunca sıcak tutacaktır hemde rahat bir uyku çekmenizde yardımcı olacaktır ki yazın alacağınız gecelik de ise serin ve terletmeyen bir gecelik seçmeniz de sizi çok mutlu edecektir. 


   Şimdi ise partnerlerinizi heyacanlandırmak için alınan fantezi geceliklerden bahsedelim. Bu gecelik modelleri, babydoll, fantazi gecelik takımları, dantelli gecelikler ve transparan gecelikler olarak bir çok modeli içerisinde barındırıyor. Bu gecelikler özelikle evlilik çağında olan kadınların çeyizlerinde bulundurmak istediği gecelikler olarak popüleritesini gün geçtikçe arttırıyor. Defilelerde bir çok tasarım görebileceğiniz bu gecelik modelleri tamamen sizin iç dünyanıza göre şekilleniyor. Kostümlerden tutun da c-string'e kadar bir çok ürünü içinde bulunduran www.vixson.com , size ve partnerinize  farklı bir deneyim kazandırmak için aktif bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Fantezi gecelikleri alırkerken dikkat etmeniz gerekn bir çok özellik vardır. Bunlardan bir tanesi seksi görünmesidir. Zaten partneriniz ile geçireceğiniz zamanın daha ateşli geçmesi için giydiğiniz bu geceliklerin aksi bir özellik taşıyor olması göz önünde bile bulundurulamaz. Seksi görünümlü bir gecelik için öncelikle vücut hatlarınızın belli olacağı bir gecelik seçmek önemlidir çünkü vücut hatları belli olan kadınlar diğerlerine göre daha seksi ve çekicidir. Basenleriniz biraz kalın ise yırtmaçlı ve uzun gecelikler sizi oldukça seksi gösterecektir. Eğer zayıfsanız kısa ve yırtmaçsız bir geceliği tercih etmelisiniz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken kısım ise vücudunuzun belli blgelerinin açık olmasıdır. Dikkat çekmek istediğiniz bir bölgeniz var ise diğer kısımları biraz kapatarak tüm ilgiyi açık bıraktığınız kısıma doğru yönlendirebilirsiniz. Bu bilgi günlük hayatta da böyle ilerlemektedir. Bir diğer konuya gelecek olursak o da renk uyumudur. Açık bir tene sahip iseniz daha koyu renk bir gecelik tercih ederek dikkati daha fazla çekebilirseniz. Esmer biri iseniz de daha açık ( açık pembe, beyaz gibi ) renklerde gecelik seçmek önemlidir.Pembe bir geceliğin içerisine yeşil bir külot giymek ilgiyi oraya doğru çekse de bu durum seksilikten uzak bir görüntü ortaya çıkaracaktır. O nedenle gayet uyumlu, vermek istediğiniz mesajı gayet açık bir şekilde partnerinize doğrudan verebilen bir gecelik seçmek sizin zevklerinize kalmış. Unutmayın sadece iç çamaşırınız varken daha fazla yeriniz görünse de fantazi geceliği giydiğinizde normalde 4-5 kat daha seksi görünürsünüz. Bu olay algı ve ilizyon meselesidir ve bunu iyi kombine etmek ve kullanmak gerekir.

Vixson, gecelik satışı konusunda tecrübelerine ve güvenirliliğinden o kadar emin ki müşterilerine aynı gün kargo, gizli gönderi ve kapıda ödeme seçeneği gibi bir çok seçenek sunuyor. Bu seçenekler sizin daha güvenli bir alışveriş deneyimi sağlamanızda faydalı olacak türden. Unutmayın ki rahat bir geceliğin yanında her kadının dolabında en az bir tane de fantezi geceliği bulunmalıdır. İlişkinizi heyacanlı hale getirmek için yapabileceğiniz küçük bir alışveriş ile daha mutlu günler geçirmeniz bir hayal değil.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.