x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Gecelerinizin En Önemli Unsuru Sexi Gecelik !

Gecelerinizin En Önemli Unsuru Sexi Gecelik !

19 Şubat 2016

Elektronik ticaret’in günümüzde yaygınlaşmasıyla insanlar mağaza mağaza gezmek yerine oturdukları yerden bütün ihtiyaçlarını  E ticaret mucizesi gerçekleştirmektedirler ve istedikleri ürünleri ayaklarına kadar güvenli bir şekilde getirmektedirler ve bu kolaylık insanların günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları her ürün için geçerli olmaktadır akla ne gelirse örneğin bir cep telefonu yada pantolon veya kocaman bir buzdolabı internet üzerinden sipariş verilerek satın alınmaktadır.İnternet teknolojisinin geliştiği çağımızda fantazi iç giyim ürünlerininde internet üzerinden satışı yapılmaya uzun bir süre önce başlanmıştır.

İnternette her şeyi bulabilirsiniz evet, ama fantazi iç giyim, sexi gecelik modelleri, jartiyer, tanga modelleri, vücut çorabı vb. cinselliğe yönelik olan ürünleri internet harici yerlerde bulmanız oldukça zor bu yüzden bu tip ürünler yalnızca internet üzerinden satış yapılır dersek doğru söylemiş oluruz, özellikle uzun sürelerdir birlikte olan çiftler farklı şekillderde arayışlara giderler bu arayışlar cinsel hayatlarını renklendirmeye yönelik olan arayışlardır ve durağı sexi gecelik gibi fantazi giyim ürünlerini satan internet sitelerinde alırlar, bu internet sitelerinin sayısı oldukça fazla olup aranan kalitedeki sitelerde bir o kadar da azdır çünkü tüketiciye ürün görselinde yer alan sexi gecelik veya bir başka fantazi ürünü göndermek gerekmektedir yani ürün müşterinin eline görseldekinin %100 aynısı olarak gitmesi gerekmektedir bu şekilde gitmesi o sitenin güvenirliğini ve kalitesini gösterir. Bu alandaki iddaalı web sitelerinden biride Vixson'dur içerisindeki onlarca sexi gecelik modelleri ve yüzlerce fantazi iç giyim ürün modeli ile kendisini bu alanda fazlasıyla kanıtlamıştır, Vixson içerisinde toplamda 800 üzerinde fantazi iç giyim ürünü bulunmaktadır ve bu ürünler hem site üzerinden müşterilere hemde fantazi iç giyim bayiliği olan diğer siteler aracılığıyla satışı yapılmaktadır tabi Türkiye pazarındaki fantazi iç giyim müşterisinin fazla aldığı ürün gurupları vardır bu ürün gruplarından biri de sexi geceliklerdir bu ürünleri Vixson'un müşterilerine en çok ulaştırdığı guruplardandır, bayanların gece rahat bir uyku için kullandığı normal geceliklerden farklı olarak üretimi yapılan ve tamamen erkeğin dikkatini üzerinde toplayan sexi gecelik gurupları çiftlerin cinsel yaşamlarını renklendirmek için kullanılan ürünlerdir. Sexi gecelik gibi vücut çorabı gibi fantazi giyim ürünleri Türkiye'de en çok tercih edilen bu sektörün ürünleridir.

Vixson müşterilerine birçok kolaylık ve kampanyalar sunmaktadır çok daha iyi bir e-alışveriş için müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmektedir örneklendirmek gerekirse jartiyer takımları diğer fantazi iç giyim sitelerinde jartiyer çorabı hariç olarak gönderilir bu alanda farklılaşmak isteyen Vixson ürün görselinde jartiyer ile birlikte gözüken çorap varsa müşterilerine siyah veya beyaz renkteki çoraptan birini hediye olarak pakete ilave etmektedir bunun yanı sıra dönemsel olarak kampanları bulunan sitenin şu dönemde ise 75 TL üzeri alışveriş yapan herkese kırmızı kurdeleli tanga hediye etmektedir yine bununlada yetinmeyip tüm ürünlerde sipariş TL limiti olmadan ÜCRETSİZ KARGO olarak gönderim yapılmaktadır.

Bir önceki makalemiz olan sevgililer gününe özel sexi gecelik modelleri makalemizde dikkatinizi çekebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.