+18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd

Fantazi Jartiyer Modelleri

Jartiyer, çoraplarınızın kaymaması için kullanılan lastikli bağa verilen isimdir. Halk arasında daha çok çorap olarak bilinse de, bu çorapların kaymasını engelleyen şeritlere jartiyer denir. Bir iç çamaşırı olmamasına karşılık genelde takım halinde satıldığı için bu takımlara genel jartiyer ismi verilmiştir.Devamını Gör...

Sort
View:
%27 discounted
29.90 TL
21.90 TL
%27 discounted
%20 discounted
34.90 TL
27.90 TL
%20 discounted
%20 discounted
34.90 TL
27.90 TL
%20 discounted
%25 discounted
39.90 TL
29.90 TL
%25 discounted
%25 discounted
39.90 TL
29.90 TL
%25 discounted
%24 discounted
49.90 TL
37.90 TL
%24 discounted
%20 discounted
34.90 TL
27.90 TL
%20 discounted
%20 discounted
34.90 TL
27.90 TL
%20 discounted
%17 discounted
29.90 TL
24.90 TL
%17 discounted
%27 discounted
29.90 TL
21.90 TL
%27 discounted
%27 discounted
44.90 TL
32.90 TL
%27 discounted
%27 discounted
44.90 TL
32.90 TL
%27 discounted
%25 discounted
39.90 TL
29.90 TL
%25 discounted
%38 discounted
39.90 TL
24.90 TL
%38 discounted
%20 discounted
34.90 TL
27.90 TL
%20 discounted
%17 discounted
29.90 TL
24.90 TL
%17 discounted
%20 discounted
34.90 TL
27.90 TL
%20 discounted
%27 discounted
29.90 TL
21.90 TL
%27 discounted
%20 discounted
34.90 TL
27.90 TL
%20 discounted
%30 discounted
39.90 TL
27.90 TL
%30 discounted
%29 discounted
69.90 TL
49.90 TL
%29 discounted
%25 discounted
39.90 TL
29.90 TL
%25 discounted
%14 discounted
34.90 TL
29.90 TL
%14 discounted
Total of 23 products are displayed.

Eğer ki takım halinde satın almayacaksanız iç çamaşırınızla seçeceğiniz jartiyerin uyumlu olması çok önemlidir. Ayrıca jartiyer seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi, jartiyerin vücut tipine uygun olarak seçilmesidir. Daha çok özel geceler için tercih edilse de kimileri gece yatarken de kullanabilir. Toplumun seksi kadın algısında jartiyerli kadınlar her zaman üst sıralarda yer almıştır. Hepi topu bir çorap askısı olsa da, seksi çağrıştıran bir özelliği vardır.

Jartiyer Neden Tercih Edilir?

Jartiyer son yıllarda kullanımı artan, ayrı olarak satıldığı gibi piyasada genellikle takım halinde satılan üründür. Jartiyer giyilen çorabı üst kısımda tutturmak için kullanılır yani aslında jartiyer iki kısımdır bunlardan biri çorap diğeri ise çorabın üstte tutulmasını sağlayan lastiktir. Eski çağlardan belli var olan ürünü isterseniz jartiyer takım olarak isterseniz de iç çamaşırından ayrı alarak takım oluşturabilirsiniz burada önemli olan uyumu yakalamaktır. Bazıları ürünü özel geceleri için en güzel görüntüyü yakalamak amacıyla kullanırken bazıları normal günler ve geceler için kullanabilmektedir. Eğer özel günleriniz için kullanacaksanız ve zayıf iseniz tercih yapmanız kolay olacaktır en uygun fiyatlara, takım halinde sadece zevkinize uygun seçim yaparak satılan ürünlerden birini tercih etmeniz gerekiyor. Diğer türlü tüm bayanlarımızın jartiyer takım seçerken dikkat etmesi gereken noktalar var ki dar kıyafet giyecekseniz dikkatli olun, eğer iç çamaşırınız dantelli ise jartiyeri doğru yere takın ve kumaşların kalitesine çok dikkat edin böylece eşsiz güzellik ve rahatı yakalayabilirsiniz.

Jartiyer Nasıl Giyilir?

Cinsel yaşam bir ilişkinin ve evliliğin yürümesinde etki eden en önemli unsurdur. Cinsel yaşamı daha eğlenceli hale getiren de seksi giyimdir. Kadınların en fazla seksi görünmesini sağlayan ürün de jartiyer modelleri olmaktadır. Jartiyerlerin birçok çeşidi vardır. Bunlardan bazıları fileli jartiyer, transparan jartiyer, dantelli jartiyer ve desenli jartiyerdir. Özel günlerde eşine sürpriz yapmak isteyen bayanların ilk tercihi bu seksi ürün olmaktadır. Jartiyer giyilirken dikkat edilecek en önemli unsur, altına giyilecek olan g string dir. Bu şekilde giyilen jartiyer kadını erkeğe karşı daha seksi ve daha çekici yapmaktadır. Jartiyer seçimi yaparken kesinlikle beden ölçülerine dikkat edilmelidir. Jartiyer de yer alan stripe denilen parça ile boy ayarlanarak kişinin kendi ölçüsüne göre ayarlanarak giyilmektedir..

Jartiyer Üzerine Ne Giyilir?

Hem cinsel yaşamda hem de günlük yaşamda kullanılabilinen seksi jartiyer modelleri, kadınlar tarafından tercih edilen en önemli iç giyimdir. Cinsel hayatı renklendiren bu modeller ile monotonlaşan cinsel yaşam hareketlendirilmektedir. Bir ilişkinin veya evliliğin sağlıklı bir şekilde yürümesinde etkili olan cinsel yaşam durumu, seksi jartiyer modelleri ile renklendirilerek ilişki sağlamlaştırılmaktadır. Jartiyerler bir nevi vücuda giyilen çorapları tutan kopçalardır. Takım olarak satılan jartiyerler aslında tekli bir üründür. Takım jartiyer daha kullanışlı olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Jartiyer seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, vücuda uygun modeller ve bedenler alınmasıdır. Kilolu olan kadınlar daha geniş modelleri tercih etmelidir. Takım olarak alınmayacak jartiyerlerin üzerine giymek için jartiyer çorap ve külot alınmaktadır. Üzerine ise takıma uygun sütyen alınması gerekir.

Jartiyerin Erkekler Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Son zamanların en popüler cinsel giyim ürünü olan jartiyer takım modelleri, cinsel yaşamı renklendiren en önemli fantezi giyim ürünüdür. Cinsel yaşamında sıkıntılar yaşayan, monoton ve sıradan cinsel yaşama bir hareketlilik getiren jartiyerlerin erkekler üzerinde değişik etkisi görülebilmektedir. Kadınlar erkekleri etkilemek için değişik yollara başvurabilir. Özellikle uzun süren ilişkilerde heyecan kalmamıştır. Bu nedenle erkekleri etkilemek için seçilen modeller karşısında, beğenmedim diyecek erkek yoktur. Kadınların daha seksi bir görüntüye kavuşacakları jartiyer takım modelleri ile kadınlar daha seksi göründüğü için erkekler bu durumdan etkilenmektedir. Birçok modeli olan jartiyer modelleri ile hem kendinize hem de cinsel yaşamınıza bir hareketlilik katabilirsiniz. Jartiyer takımlar cinsel yaşamda erkekleri en çok tahrik eden ve etkileyen fantezi giyim ürünüdür.

Kilolu Kadınlar Ne Tür Jartiyer Modellerini Tercih Etmeli?

Jartiyer kadınların giydiği çorapları alttan veya üstten tutmaya yarayan lastikli bağdır. Hem rahat hem de seksi ve sağlıklı bir iç giyim modeli olduğu için çok fazla tercih edilmektedir. Her bedene uygun üretilen bu modelde büyük beden jartiyer üretimi de oldukça fazladır. Kilo sorunu yaşayan bayanlarında bu rahat ve seksi üründen mahrum kalmamaları için her bedene uygun jartiyer modelleri mevcuttur. Jartiyer seçerken bazı noktalara dikkat edilirse, olduğundan daha rahat ve seksi olan jartiyerler de büyük beden jartiyer seçerken daha dikkatli olunmaktadır. Jartiyer alırken ilk dikkat edilmesi gereken konu jartiyerin vücuda uygun olmasıdır. Dar kalıpta olan jartiyerler gün boyu sıkarken rahat etmenizi de engeller. Bu nedenle beden tablosuna göre jartiyer alınması gerekir. Kilolu bayanlar ayrıca geniş ve yüksel belli jartiyerler de daha seksi görünürken daha da rahat ederler.

Jartiyer Modelleri Hangi Aksesuar İle Kombinlenir?

Fantezi giyimin en önemli ürünlerinden biri olan jartiyer modelleri, kadınları en seksi gösteren ürünlerden de biridir. Birçok farklı model ve tarzlarda üretilen jartiyerler genellikle dantelli, fileli, desenli ve transparan modellerden tercih edilmektedir. Özel gecelerin daha özel geçmesini isteyen bayanların en çok tercih ettiği fantezi giyim jartiyerdir. Jartiyer ile giyilecek olan bralet sütyen kombini sizi olduğunuzdan daha seksi göstermektedir. Jartiyerleri değişik şekillerde kombinleyerek daha seksi ve çekici bir görüntü elde edilebilmektedir. Bu konudaki seçimler tamamen kadınların düşlerine ve tercihlerine göre değişmektedir. Jartiyerlerle giyilecek olan bralet aksesuar modelleri de kişiyi daha cezp edici göstermektedir.

Ten Renginize Göre Jartiyer Seçimi Nasıl Yapılır?

Jartiyer modelleri son zamanların en popüler iç giyim modellerinin başında gelir. Cinsel yaşam dışında gündelik yaşamda verdiği rahatlıkla herkes tarafından kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Jartiyer, bayanların giydiği jartiyer çorap çeşitlerini yanlardan, arkadan veya önden striper denilen lastiklerle tutan bir modeldir. Birçok farklı model ve rengi olan jartiyerler seçilirken özellikle rengine dikkat edilmelidir. Ten rengi ile jartiyer renginin uyumu, kadınları daha seksi ve çekici göstermektedir. Bu nedenle esmer bayanlar genellikle teninin tam zıt rengi olan beyaz jartiyerler tercih etmelidirler. Bu sayede zıt renklerin çekici gücünden faydalanırlar. Ayrıca kırmızı renklerinde çok yakışacağı esmerler, çok koyu olmayan kırmızı jartiyer seçebilirler. Sarışın ve beyaz tene sahip bayanlar da aynı şekilde bir zıtlık yakalamak için siyah ve mavi tonlarını tercih ederek daha seksi görünebilirler.

Gelinlik İçi Nasıl Jartiyer Tercih Edilir?

Jartiyer takımları, kadınlar tarafından yoğun ilgi gören iç giyim ürünlerinden bir tanesidir. Bu ürün genellikle 4 ayrı parçadan oluşmaktadır. Sütyen, külot, jartiyer ve jartiyer çorabından oluşan bu 4'lü set evlilik sürecinde olan kadınlar içinde büyük önem taşımaktadır. Evlilik sürecinde gelinlik seçimi kadar önemli olan iç çamaşırı seçiminde birçok kadının tercihi jartiyer modellerinden yana olmaktadır. Gelinlik içi jartiyer, genellikle beyaz renklerin hakim olduğu jartiyer modelleridir. Tercih edilecek jartiyer modellerinin beyaz olmasının sebebi gelinliğin genel teması ile uyum sağlamasıdır. En çok tercih edilen gelinlik jartiyer tasarımları beyaz renkte ve dantel detaylı jartiyerler olmaktadır. Gelinliğin altına giyilecek olan jartiyerin kişiyi rahatsız etmemesi en önemli detaydır. Bu sebeple hem şık hem de rahat bir jartiyer modeli tercih edilmelidir.

Jartiyer Çorabı İle Uygun Jartiyer Nasıl Seçilir?

Eskilerden beri kullanılan ve bilinen jartiyer modellerin kullanımı son dönemlerde daha da artmıştır. Sadece cinsel yaşamda kullanılmayan bu modeller gündelik hayatta da sağladığı rahatlıkla tercih edilen bir iç giyim ürünüdür. Jartiyer bayanların giydiği jartiyer çorabı, üstten veya alttan bir tutan bir lastiktir. Bu modeli giyemeye başlayan kişiler rahatlığını gördükten sonra vazgeçememektedir. Jartiyer seçimlerinde beden ölçüsü kadar jartiyer çorabı ve jartiyer askısının uyumu da önemlidir. Stripelar denilen jartiyer lastikler seçilirken uzun model seçilerek en uzun konumda kullanılmalıdır. Aksi takdirle çok fazla sıkması ile size rahatsızlık verebilir. Dantelli seçilen jartiyer de kullanılacak olan stripeler daha nazik ve daha ince görünümlü olmalıdır. Kullanılacak çorabın şekline göre seçilen stripeler önden, arkadan veya yandan takılan modelleri ile çeşitlilik gösterir.

2019 Jartiyer Trendleri Nelerdir?

Birbirinden farklı nefes kesici ve ilişkiye haz katan jartiyerler, 2019 senesinde en çok tercih edilen fantezi iç giyim ürünlerinin başında yer aldı. Çeşitlerine göre jartiyer fiyatları da beraberinde en uygun fiyatlara sunulmaktadır. Siyah kombin olarak deri detaylı olan kombinlerde ilişkilerde kullanılmak üzere trendler arasında yerini almakta. Aynı şekilde siyahın derilisi ve dantel detaylı olanları ise peşinde gelmektedir. Kırmızı üst ve fileli siyah çoraplar da trendler arasında yerini almayı başardı. İlişkide farklılık isteyenlere özel üretilen tül olarak siyah fermuarlı jartiyerler ise bambaşka bir modeldir trendler arasında. Fakat en çok tercih edilmekte olanların başında gelen ve dikkat çekici olarak jartiyer trendleri arasında yer alan kırmızı rengi ile kelepçeli jartiyer ise bambaşka haz katmaktadır ilişkilere.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.