x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Fantazi İç Giyim Kapıda Ödeme Sistemi İle Adresinizde

Fantazi İç Giyim Kapıda Ödeme Sistemi İle Adresinizde

02 Ocak 2019

Fantazi iç giyimde fantastik ve çarpıcı giyim ayrı bir tarz oluşturuyor. Bayanlar kadar erkeklerin de dikkatini çeken fantazi iç giyim ürünleri, her zevk ve tercihteki kişilere hitap ediyor. Gösterişli ve cinselliği ön plana çıkaran gecelik, tanga ve fantazi iç giyim modelleri yepyeni kreasyonlarla sitemizde sergileniyor. Renkli ve görsel detaylı iç giyim ürünleri, üretildikleri kumaş özelliğiyle de her beden yapısına uyum sağlıyor. Elastiki kumaştan üretilen ürünler bayan ve erkek kullanıcılar için tam konfor sağlıyor. Ayrıca cilt için hiç bir kötü yan etki içermiyor.

Kapıda ödeme ile satılan fantazi iç giyim modellerimizde, fantazi görünüm; çarpıcılık ve sevimlilik göz zevkine hitap ediyor. Dantelli, transparan, fiyonklu ve ince işli çamaşır modellerinde elastiki kumaş ve deri detaylara yer veriliyor. Kırmızı, fuşya, pembe ve canlı renkler, bayan iç giyime göre şekillendiriliyor. Özel günler için ideal olan bu iç giyim ürünleri gündelik iç giyimde de rahatsız edici bir özellik taşımıyor. Dış giyimin içinde belli olmayan çizgileriyle, tüm bayanların tercihlerine uyum sağlıyor. Fantazi görünüm, bayanların seksi ve ayrıcalıklı bir görünüme sahip olmalarında büyük rol oynuyor. 

Kadın giyimiyle kıyaslandığında erkek giyimin azlığı dikkat çekiyor. Firmamızda erkek iç giyimine hitap eden farklı ve tarz modeller bulunuyor. Çarpıcı detaylarla dikkat çeken ürünlerimiz erkeklerin konforunu tam olarak sağlıyor. Erkekler bu ürünlerle hem yatakta rahat ediyor hem de partnerine heybetli bir görünüm sağlıyor. Sitemizde erkeklere özgü çeşit çeşit iç giyim modeli yer alıyor. Ürünlerde erkek çekiciliği alenen ortaya konuluyor ve gösterişli bir çarpıcılık sağlanıyor. Tanga, şeritli ve farklı detaylı ürünler ile erkek karakterindeki ince çizgi net olarak yansıtılıyor.

Sitemizde satışa sunulan tüm fantazi iç giyim kapıda ödeme avantajıyla adresinize gönderilmektedir. Satın almış olduğunuz fantazi giyim ve iç giyim ürünleri, hijyen şartlarına uygun olarak paketlenmekte ve içeriğinde bulunan ürünün ne olduğu kargo görevlileri tarafından bilinmemektedir. Paket sırasında kullanılan ambalaj ürünün ne olduğunu göstermeyecek şekildedir. Satın almak istediğiniz ürünün siparişini sitemize ileterek, ücretini teslim aldığınızda fantazi iç giyim kapıda ödemeli şekilde ödeyebilirsiniz.

Fantazi İç Giyim Kapıda Ödeme Yöntemi Nedir?

Ürünlerimizin tamamında fantazi iç giyim kapıda ödemeli yöntemi uygulanmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünleri seçerek sepete eklediğinizde, ödeme yöntemi olarak kapıda ödeme seçeneğini işaretlediğinizde, siparişinizi onaylamış olacaksınız. Kapıda ödeme ile satın alınan ürünlerde ürün fiyatına 7.90 TL fiyat eklenmesi gerekmekte olup bunun sebebi ise ödemenin kargo görevlisine yapılması gerektiğindendir.7,90 bedel olmasına karşın ucuz fantazi iç giyim kapıda ödeme ile sizlere ulaştırılacaktır, Vixson sattığı tüm ürünleri ucuz bir şekilde sitesinde sergilemektedir.

Gün içinde saat 16.00'ya kadar onaylanan siparişler aynı gün kargoya verilecektir. 16.30'dan sonra onayladığınız siparişler ise bir sonraki iş gününde kargoya verilecektir. Siparişinizin tam onay işleminin oluşması için sözlü onayınız şarttır. Sipariş verdiğiniz ürünler sizlere gönderilmeden önce sözlü onayınızı almak için müşteri temsilcisi arkadaşlarımız tarafından telefonla sizlere ulaşılacaktır. Onayınız sonrasında paketiniz gizli ambalaj ile adresinize teslim edilecektir. Erkek fantazi iç giyim kapıda ödeme olarak ürün arıyorsanız https://www.vixson.com/erkek-fantazi-ic-giyim-01 bu kategorimize gitmenizi öneririz. Eğer büyük beden fantazi iç giyim kapıda ödeme olarak ürünler arıyorsanız filtre bölümünden ilgili L veya XL bedenini seçerek tüm büyük beden fantazi iç giyim ürünlerini görebileceksiniz. Diğer tüm kadın fantazi ürünler için ise https://www.vixson.com/fantazi-ic-giyim-modelleri bu kategorimize göz atmalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.