x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Bayilik Hakkında

FANTAZİ İÇ GİYİM BAYİLİĞİ HAKKINDA

Üretim ve ithalatı vixson.com markasının sahibi BEN İÇ GİYİM TEKSTİL SAN VE TİC LTD ŞTİ tarafından yapılan, fantazi iç giyim ve bayan iç giyim ürünleri ile siz de kazanabilirsiniz.
Amacımız şirket sahibi olan girişimcileri destekleme ve özellikle yeni iş hayatına atılan ve toptan ürün alımı esnasında sorun ile karşılaşan küçük işletmelerin bu sorunlar ile uğraşmadan sadece satış odaklanıp işlerini büyütmesine destek olmaktır !

İç giyim sektörü ile birlikte parelel bir şekilde büyüyen fantazi iç giyim sektörü de beraberinde bir çok e-ticaret sitesini ve üreticiyi de getirmiş durumda, fantazi iç giyim ürünleri normak iç giyim ürünlerinden çok daha farklı ürünler olduğu için mağazalarda teşhiri zor ürünlerdir bu yüzden bu ürünler internet siteleri üzerinden satılır ve müşterisine gizli paket ile gider, Vixson.com sattığı ürünleri birçok daha farklı kanaldan daha pazarlamak amacı ile fantazi iç çamaşırı bayiliği sistemini sizler için açtı.Vixson satışını yaptığı seksi ve fantazi iç giyim ürünlerinin kalitesine çok önem vermektedir, bu yüzden kumaş kalitesi ve hijyen kalitesi çok önemlidir, iç giyim ürünlerinde bulunan hijyen nedeniyle gönderilen ürünün değişimi yapılamamaktadır.
Fantazi iç giyim bayiliği başvurusu yapıp,bayiliği onaylanan girşimci ortaklarımızdan tek beklentimiz satış yapmalarıdır bu yüzden ek birşey talep etmemekteyiz hatta iç giyim bayiliği başvurusu yapan girişimcilerden herhangi bir web sitesi zorunluluğu bulundurmuyoruz çünkü Vixson'un birçok bayisi sosyal medya kanalları üzerinden iç giyim ürünlerinin satışını yapmaktadırlar. Fantazi iç çamaşırı bayiliği onaylanan girişimcilerimize ücretsiz XML desteği sağlıyoruz ve Vixson'un binlerce çeşit ürününü XML yardımı ile kolay bir şekilde kendi sitelerine ürün açıklamaları,isimleri, resimleri ile birlikte enjekte edebilirler.Peki fantazi iç çamaşırı bayiliği için nasıl bilgi alabilir veya başvuru yapabilirsiniz ? Öncelikle gün içinde sitemizin alt kısmında bulunan canlı destek bölümündeki arkadaşlarımıza bilgilerinizi ileterek sizleri iç giyim bayiliği için sizleri aramamız için not bırakabilirsiniz veya yine gün içerisindee 0212 465 54 66 nolu telefondan iletişime geçerek yine bilgi alabilirsiniz, diğer bir seçenek de kendiniz aşağıda gösterilen görsellerdeki gibi site üzerinden bayilik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Fantazi iç çamaşırı bayiliği hakkındaki diğer bir içeriğimiz için tıklayınız.

Yapmanız gerekenler çok kolay
1. ADIM - Ana sayfada sağ üst köşede bulunan BAYİ GİRİŞ linkine tıklayınız
2. ADIM - Karşınıza gelecek olan ekrandan Bayi Olmak İstiyorum linkini tıklayınız
3. ADIM - Bu son adımda sizden istenen bilgileri lütfen eksiksiz olarak doldurup gönder butonuna tıklayınız.
Bu işlemleri tamaladıktan sonra ilgili departmandan arkadaşlarımız sizin ile iletişime geçeceklerdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.