sadsad x
asdasd
Fantazi İç Giyim

Fantazi İç Giyim

10 Ağustos 2015

FANTAZİ İÇ GİYİM

Fantazi iç giyim çiftler arasındaki monotonluğa son vermek veya kadınları daha fazla seksi göstermek için eski tarihlerden beri kullanılır, örneğin korseler İngiltere'nin kraliçe Victoria döneminde kadınların saygınlığı ve ahlakı olarak görülürdü.Ve korseleri tarihte geliri yüksek kadınlar giyerken günümüzde her gelire sahip bayanlar giyebiliyor.

Fantazi iç giyim ürünleri genel bir tabir olmakla beraber birçok alt ürün grubuna ayrılır örnek vermek gerekirse tanga, büstiyer, jartiyer, g string, c string, gecelik, transparan elbiseler bunlardan bazılarıdır, çiftler monotonlaşmış cinsel hayatlarını hareketlendirmek için fantazi iç giyim ürünlerini tercih etmeleri hiçde azımsanmıyacak kadar fazla. Ayrıca bazı fantazi iç giyim ürünleri partiler ve özel günlerde de giyinebilecek durumdadır kendini olduğundan daha fazla seksi hissetmek isteyen kadınlar fantazi iç giyim ürünlerini fazlasıyla tercih ettiklerini görmekteyiz.Dilerseniz bazı fantazi iç giyim ürünlerini yakından inceleyelim.

JARTİYER

Jartiyer, fantazi iç giyim denildiği zaman akla gelen ürünlerden birisidir isim olarakda dil literatürümüzüde iyice yerleşmiştir, külottan çoraba askı yardımıyla bağlanmak suretiyle oluşur ve bacak ve kalça hattını fazlasıyla seksi gösterir.

TANGA

Tanga'yı bayanların sadece seksi görünmek için değil bunun yanı sıra kot pantolon veya etek altında iç çamaşır izi belli olmasın diyede tercih ederler.Cinsel bölgeyi iple kapatır.Çok tercih edilen fantazi iç giyim ürünlerindendir.

GECELİK

Kadınlar gece yatarken içerisinde kendilerini daha rahat hissedebilecekleri ürün olan gecelik fantazi iç giyim alanındada önemli bir yer tutar ve transparan, dantelli gibi birçok alternatif ile beğeniye sunulur.

BABYDOLL

Geceliği andırsada gecelikten farklı olarak tam bir fantazi iç giyim ürünü diyebiliriz bu ürünler için. Rahatlığı kadarda kışkırtıcı görüntüsü dikkat çeker.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.