x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
Cinsel Yaşamı Hareketlendirmenin Yolu Fantazi Giyim!

Cinsel Yaşamı Hareketlendirmenin Yolu Fantazi Giyim!

25 Ocak 2016

İç giyim ürünleri genç, yaşlı, kadın, erkek yani her insanın kullandığı ürün grubudur, herkesin mecburi olarak kullandığı iç giyim ürünlerinden daha farklı amaçlar için üretilen fantazi giyim ürünleri çiftlerin tamamiyle cinsel yaşamlarını hareketlendirmek için imal edilmiş durumdadır, çok uzun süreler birlikte olan çiftler cinsel yaşamlarındaki eski zamanlardaki heyecanları aramaktadırlar bu yüzden bazı yollarak başvurmaktadırlar bunlardan biride fantazi giyim ürünlerinin kullanımıdır.

Bu ürünler son yıllarda oldukça fazla rağbet görmesiyle beraberinde fantazi giyim ürünleri satan e ticaret sitelerinide getirdi. Seksi giyim ürünlerinin birçok çeşidi bulunmaktadır siteler içerisinde sergilenen sexi gecelilkler , vücut çorabı, tanga modelleri, g string, fantazi kostümler, korse, jartiyer, göğüs ucu kapatıcılar bu ürün çeşitlerinin yalnızca bir kısmıdır diyebiliriz.Bu tip ürünlerin mahremiyeti yüksek olduğu için teşhiri zordur ve bu yüzden internet üzerindeki sanal mağazalarda kullanıcılar ile buluşur.Fantazi giyim ürünleri sayesinde çiftler daha heyecanlı bir cinsel yaşama kavuşabilmektedir çünkü bu ürünler görselliği üst seviyede olduğu için partnerler arasındaki elektriği ve şehveti fazlasıyla üst seviyeye çıkartmaktadır. Bu ürünler için bahsedilebilecek ve kişilerin satın alma işleminden önce firmalara sorduğu en önemli soru ' Ürünüm gizli gönderi şeklinde mi bana ulaştırılacak? ' bu sorunun cevabı evet olmakla beraber fantazi giyim ürünleri paketlendikten kargo görevlisine teslim edilir ve kargo görevlisiniin dahi paket içeriğinin fantazi giyim ürünü olduğunu bilmez çünkü faturada sadece 'giyim' şeklinde görüntülenmektedir ve bir diğer gizlilik kuralıda müşterinin kart ekstresine yansıma şeklidir eğer alıcı fantazi giyim ürününün ödemesini kredi kartı ile gerçekleştirdiyse ekstrede 'fantazi giyim' olarak gözükmemektedir.Vixson'un bağlı olduğu şirket 'ben kozmetik' olarak görüntülenmektedir.

Bir diğer makalemizi okumak için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.