sadsad x
asdasd

Cinsel Sağlık Ürünleri Nedir?

Cinsellik ürünleri herkesin ihtiyaç duyduğu ürün gruplarıdır. Cinsellik ürünleri hem cinsel ilişkiden çok daha fazla zevk almak için hem de sağlık açısından kullanılması gereken ürünlerdir. Devamını Gör...

Görünüm:
%37 indirimli
10,90 TL
6,90 TL
%37 indirimli
%37 indirimli
10,90 TL
6,90 TL
%37 indirimli
%37 indirimli
10,90 TL
6,90 TL
%37 indirimli
%37 indirimli
10,90 TL
6,90 TL
%37 indirimli
%25 indirimli
19,90 TL
14,90 TL
%25 indirimli
%39 indirimli
12,90 TL
7,90 TL
%39 indirimli
%39 indirimli
12,90 TL
7,90 TL
%39 indirimli
%39 indirimli
12,90 TL
7,90 TL
%39 indirimli
%35 indirimli
19,90 TL
12,90 TL
%35 indirimli
%35 indirimli
19,90 TL
12,90 TL
%35 indirimli
%39 indirimli
17,90 TL
10,90 TL
%39 indirimli
%34 indirimli
14,90 TL
9,90 TL
%34 indirimli
%50 indirimli
29,90 TL
14,90 TL
%50 indirimli
%25 indirimli
39,90 TL
29,90 TL
%25 indirimli
%33 indirimli
29,90 TL
19,90 TL
%33 indirimli
%33 indirimli
29,90 TL
19,90 TL
%33 indirimli
%33 indirimli
29,90 TL
19,90 TL
%33 indirimli
%29 indirimli
6,90 TL
4,90 TL
%29 indirimli
%23 indirimli
64,90 TL
49,90 TL
%23 indirimli
%28 indirimli
49,90 TL
35,90 TL
%28 indirimli
%28 indirimli
49,90 TL
35,90 TL
%28 indirimli
%28 indirimli
49,90 TL
35,90 TL
%28 indirimli
%25 indirimli
39,90 TL
29,90 TL
%25 indirimli
%25 indirimli
39,90 TL
29,90 TL
%25 indirimli
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Vixson olarak biz bu cinsel ürünleri uygun fiyatlar ile bu kategorimiz altında bulundurmaktayız. Yalnızca kadınlara özel veya yalnızca erkeklere özel cinsellik ürünleri sattığımız gibi prezervatifler gibi de her iki cins içinde gerekli olan cinsel sağlık ürünlerini de bu kategori altında barındırmaktayız.. İnsanların markette veya eczanelerde istemeye, almaya çekindikleri cinsellik ürünlerini sanal ortamda bulunduruyoruz ve bu sayede tüketicilerin bu tip çekinceleri de ortadan kalkıyor. Onlarca çeşit cinsel urunler burada ürünlerimizi inceleyerek ihtiyacının olanı kolaylıkla bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Ürünleriniz Güvenilir Midir?

Bizler Vixson markası olarak siz değerli müşterilerimize cinsellik ürünlerini sunarken birden fazla değerlendirmeden geçirmekteyiz. Cinsel ürünleri tedarik ettiğimiz yani çalıştığımız markaların piyasada bulundukları konuma ve müşterilerin geri bildirimlerine önem vermekteyiz. Kategorimizde Durex, Fiesta gibi ulusal ve uluslararası çapta üne kavuşmuş markaların ürünlerinin satışını yapmaktayız. Buradaki ürünler piyasaya sürülmeden hatta paketlenmeden önce elektronik testlerden geçmekte ardından T.C Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmaktadır.. Bu yüzden burada sizlere sunduğumuz ürünlerin oldukça güvenilir ve sağlıklı olduğundan emin olabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri güvenle sipariş edebilirsiniz...

Cinsel Yaşam İçin Tavsiyeler

Vixson markası olarak daha iyi bir cinsel yaşam için kullanabileceğiniz cinsellik ürünleri sunuyoruz. Bu ürünler ile kendinizdeki sınırları veya engelleri kaldırabilir ve cinsel ilişkinizden çok daha fazla haz alabilirsiniz. Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için geciktirici prezervatifler daha ileri seviye erken boşalma sorunu yaşayanlar için ise geciktirici sprey ürünlerimizi tavsiye etmekteyiz. Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler için Fiesta'nın penis kaldırıcı etkili ereksiyon jeli önermekteyiz Kadınlar için de tavsiyelerimize değinecek olursak uyarılmayı hızlandırmak ve daha yüksek haz için Althea'nın jel ürününü ile birlikte Durex markasının Play O Jel ürününü tavsiye edebiliriz bu sayede orgazm olmanız daha kolaylaşırken çok daha haz dolu bir hale gelecektir...Cinsel yaşam konusunda pek çok kişi yeterli bilgi ve bilince sahip değildir. Yapılan hataların en başında cinsel birlikteliklerde korunma bilincinin gelişmemiştir. Cinsel yaşamda korunma pek çok açıdan önem arz etmektedir. Bu kapsamda da özellikle prezervatifler olmazsa olmaz gereksinimlerden biridir. Farklı istek ve taleplere göre çok çeşitli en iyi prezervatif çeşitleri bulunmaktadır. Kayganlık, incelik, uzunluk ve genişlik özellikleri çerçevesinde kendinize en uygun prezervatif çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri en uygun prezervatif fiyatlari ile orijinal bir şekilde alabileceğiniz adres Vixson'dur. Sitede her isteğe ve her ihtiyaca yönelik ürünler bulunmaktadır. Prezervatifler dışında geciktirici sprey ürünleri yine sitede çok farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Erken boşalma sorunu yaşayanlar için en etkili çözümlerden biri olan geciktirici spreyler ürünlerini sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Cinsel yaşamınızı tehlikeye atmayın demiştik. Cinsellik her canlının temel bir ihtiyacıdır. Özellikle biz insanların hem üremesi, hem de bu özel duyguyu yaşaması için cinsellik en önemli ihtiyaçlar arasındadır. Ancak, cinsellik konusunda ne kadar bilgiye sahibiz? Cinsellik konusunda yeteri kadar bilince sahip miyiz? Her bireyin bu soruları kendisine sorması gerekmektedir. Tüm olasılıkların dışında ilk dikkat edilmesi gereken konu korunmaktır. Cinsel birlikteliklerde korunmanın yolu kondom gibi ürünlerden geçmektedir. Kondom kullanımı ile daha sıcak bir seks yapabilir, kontrolsüz hamilelik sorunundan kurtulabilir ve pek çok bulaşıcı hastalığın önüne geçebilirsiniz. Cinsel birlikteliklerde kondom gibi ürünlerle yeteri kadar zevk alınmadığı düşüncesi doğru değildir. Bu alanda çok yenilikçi ve farklı özelliklere sahip ürünler geliştirilmiştir. Tırtıklı kondom, Kaygan, ince, geciktirici ürünler gibi her isteğe göre ürün geliştirilmiştir. En yeni, orijinal marka ve farklı model seçenekleri Vixson sitesinde sizler için hazırlanmıştır. Piyasa fiyatlarının çok altında maliyetler ve avantajlı kampanyalarla bu ürünlere çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Yeni Nesil Cinsel Sağlık Ürünleri

Her alanda olduğu gibi cinsel sağlık ürünlerinde de yapılan çalışmalar devam etmektedir. Bu ürünlerin üretiminde çok sayıda marka bulunmaktadır. Bu durum hem kalite, hem de işlevsel özellik bakımından standartları üst seviyelere taşımaktadır. Cinsellik birlikteliklerde daha yüksek kaliteyi hedefleyenler için yeni nesil cinsel sağlık ürünleri geliştirilmektedir. Bu ürünlerde yapılan tüm yenilikler seks kalitesini arttırmak adınadır. Seks kalitesini arttırmak adına ürünlerin yapıları ve hassasiyetleri geliştirilmiştir. Gerçek dokunuş, karşılıklı zevk, kaygan, ultra kaygan, titreşimli ve geciktiricili gibi özelliklere sahip prezervatifler bu ürünlerden sadece birkaçıdır. Sprey türü geciktirici ürünler hem kadınlar, hem de erkekler için uygundur. Bu ürünler sonuç odaklı ve yüksek kalitedir. Erken boşalma sorununuzu kökten çözen ve maksimum seks süresine ulaştıran bu ürünlerle seksin doruklarına çıkabilirsiniz.

En Uygun Prezervatif Fiyatları

Cinsel sağlık ürünlerine ihtiyacı olan, farklı marka ve model seçeneklerini incelemek isteyen herkes Vixson sanal mağazasını gezinebilirler. Sitede herkes için ürün mevcuttur. Bu ürünlerde en ekonomik fiyat politikası ile satışa sunulmaktadır. Piyasa fiyatlarının altında ve sizin adınıza avantajlı olan fiyatlarla bu ürünler satılmaktadır. Fiyatlar marka, ürün ve model özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu ürünlerde kalite ilk tercih nedeniniz olmalıdır. Piyasada marka ve kalitesi belli olmayan pek çok cinsel sağlık ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler için ''Aman Dikkat'' diyoruz. Bu konuda bir örnek vermek istiyoruz. Sağlıksız ve kalitesiz prezervatifler başınıza çok büyük problemler açabilir. Nasıl mı? Bazı markası bilinmeyen prezervatif ürünleri seks anında yırtılmakta ve delinebilmektedir. Bu durum son derece tehlikelidir. Seks anında kullandığınız prezervatifin yırtılması veya delinmesi durumunda planlarınızda olmayan sürpriz bir bebekle karşılaşabilirsiniz. Bunun dışında sağlık özelliğini yerine getiremeyecek ve bazı bulaşıcı hastalıkları size bulaştırabilecektir. Bu nedenle çok dikkatli ve bu konularda titiz olmalısınız. En iyi ve kalitesi yüksek olan cinsel sağlık ürünlerini tercih etmelisiniz. Bu kapsamda da tercihiniz Vixson sitesi olmalıdır. Sitede her ihtiyacınızı en iyi koşullarda karşılayabiliyor olacaksınız.İlgili kategorimizde prezervatif çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgi alabilir sağlık bakanlığı onaylı ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.