sadsad x
asdasd
Büyük Beden İç Giyim İle Daha Fazla Seksi Olun !

Büyük Beden İç Giyim İle Daha Fazla Seksi Olun !

06 Ekim 2015

Büyük Beden İç Giyim İle Daha Fazla Seksi Olun !

Kilo problemi diye isimlendirdiğimiz durum özellikle kadınların çoğu zaman korkulu rüyası olmuştur, uzmanların da söylediği gibi fazla kilolu insanlar sağlık açısından da risk altında olabilirler fakat bu durum sadece sağlık açısından değil görsellik açısından da risk taşıdığı aşikar, fakat son yıllarda büyük beden iç giyim furyası ile şimdi kendine güvenen kadınların zamanı !

Buna paralel olarak büyük beden iç giyim tanıtımı yapan birbirinden güzel mankenler son yıllarda oldukça popüler durumda, bu büyük beden iç giyim modellerinden biri Robyn Lawley, Lawley 44 beden bir manken ve oldukça uzun bir boya sahip ve bu kulvardaki en çok beğenilen mankenlerden birisi kendisi sadece fiziksel çekiciliğinin yanı sıra yüz güzelliği olarak da erkeklerin beğenisie sahip Lawley, daha birçok büyük beden iç giyim ürün tanıtımında kendisini çok göreceğiz.

Bir diğer büyük beden iç giyim mankeni ise Ashley Graham kendisi Sports Illustrated'in mayo sayısında yer alan ilk büyük beden model ve şuan Lane Bryant kadın iç giyim markası ile çalışmakta.

Büyük beden iç giyim popüler mankenlerinden olan Candice Huffine ise 1.80 boyunda ve 44 beden olan model Candice Pirelli takvimine poz veren ilk büyük beden manken olarak tarihe geçmiş durumda.Huffine bu pozlardan sonra kendisi gibi olan kadınlara vücutları ile dost olmasını ve onlara yardımcı olmak istediğini söyledi.

Dünyanın en büyük iç giyim markalarından biri olan Victoria secret'inde elbet büyük beden ürünleri var ve bu ürünlerinin tanıtımını yapmasıda dünyaca güzel büyük beden iç giyim mankeni Victoria Manas'a düşüyor. Manas bir internet sitesinde yaptığı açıklamada kilolarından çok mutlu olduğunu ve kendisinin özelliği olduğu düşündüğü bu kiloları sağlık açısından tehdit yaratana kadar verme gibi bir durumu olmadığını bildirdi.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.