sadsad x
asdasd
Burçlara Göre Cinsellik

Burçlara Göre Cinsellik

30 Aralık 2015

Burçlara Göre Cinsellik

İnsanların cinsel hayatlarıda tıpkı kendileri gibi farklı karakterdedir, kişilerin cinsel yaşamını etkileyen faktörlerden biride burçlardır.Kişilerin cinsel yaşamları,hoşlandığı veya hoşlanmadığı şeyler burçlarına göre farklılık göstermektedir peki hangi burç cinsel hayatını ne şekilde yaşıyor?

Oğlak Burcu Ve Cinsel Yaşam

Oğlak burcu ilişkileri olduğundan çok daha fazla ciddiye almaktadırlar bu yüzden oturaklı birliktelikler yaşamak isterler.Hayatlarının aşkını ararlar ve bunun için beklemekten hiçbir şekilde usanmazlar, sonunda istedikleri ilişkiyi elde edeceklerine inanırlar.Erkek:Hiç bir şekilde aceleci değildir. Kadın: Soğuk yapısı varmış gibi görünür ve kendini kolay bir şekilde elde ettirmez.

Koç Burcu Ve Cinsel Yaşam

Boğa burcuna mensup olan bireylerin en önemli özelliklerinden biri de kimseye kolay kolay bağlanmama özellikleridir, boğa burcu kimseyi hemen sevmez ve sevdiği birinden de anında soğumaz çünkü fazlasıyla sabırlıdır.Sevdikleri kişilere fazlasıyla sadıktırlar deyim yerindeyse bir dediklerini iki etmezler.Erkek:Normalden çok daha fazla heyecanlıdır ve erken boşalma yaşamaları yüksek ihtimaldir.Kadın:Fazla hızlı ateşlenir.

Boğa Burcu Ve Cinsel Yaşam

Başarıya ulaşmak için ellerinden gelen herşeyi yapmaya hazırdırlar, güzel şeylere çok çabuk hayral olmaktadırlar, yemek zevkleri fazla şekilde gelişmiştir ve gürültüden hiç hoşlanmazlar.Erkek:Aşk hayatı fazlasıyla hareketldir sevişmekten ve fantazi oyunlardan hoşlanmaktadırlar.Kadın:Duygusal yönden ve cinsel yönden zor bir şekilde uyarılırlar ama uyarıldıktan sonra aşırı şekilde ateşlidirler.

İkizler Burcu Ve Cinsel Yaşam

İkizler burcu olanlar aşk ile oynamayı severler ve hızlı yaşamaktan hoşlanırlar, başkalarının kaprislerine göre değil sadece kendi kaprislerine göre yaşarlar tabi bu en fazla orta yaşlara kadar böyle gidebilir sonra evlilik konusunu ciddi bir şekilde ele alırlar.Erkek:Sürekli değişiklik ister ve aklı yüreğinden çok daha fazla çalışır mantık çerçevesinde ilerlemeyi severler cinsel yaşamlarında da bu geçerlidir. Kadın:Flört etmeye heveslidirler, kaçamaklardan hoşlanabilirler.

Yengeç Burcu Ve Cinsel Yaşam

Yengeç burcu çok romantikdir, ay ışığından ve diğer romantik unsurlardan zevk alırlar ilan-ı aşk etmekten çok hoşlanırlar ve cinsel yaşamlarını düzenli bir şekilde yaşamak isterler ve sevdiklerine sadık oldukları için aldatmayı hiç bir zaman düşünmezler.Erkek:Kadın ruhundan çok iyi anlarlar, ayrıntılara çok önem vermezler ve kişileri olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmişlerdir.

Aslan Burcu Ve Cinsel Yaşam

Kendilerini beğenmiş bir tavırları vardır ve egoları yüksektir fakat aslan burcu olan kişilerde ego sempatik durabilir ve kişiyi çekici yapabilmektedir.Kendilerini beğendikleri için karşısındaki kişiyi kendilerine kolay kolay yakıştıramazlar.Erkek:Cinsel açıdan çok güçlüdür ve karşısındakini yatakta memnun etmek için elinden geleni yapar fantazi oyunlar oynayabilir.Kadın:Tıpkı aslan burcu erkeği gibi cinsel olarak fazlasıyla güçlü durumdadır ve yorulmak bilmez.

Başak Burcu Ve Cinsel Yaşam

Başak burcu kolay şeylerle mutlu olmasını bilen mensuplarla sahiptir ve diğer burçlara bakarak cinsellikte daha az aktifdirler çünkü herşeyi planlayan analiz eden bir yapıları vardır ve hızdan, anilikten hoşlanmazlar bu yüzden cinselliği fazlasıyla düşünerek yaşamaya çalışırlar, tek eşliliği tercih ederler ve sevdikleri insanlara çokca sadıktırlar.

Terazi Burcu Ve Cinsel Yaşam

Terazi burcu mensupları aşk tanrısı olarak bilinen venüs gezegeni tarafından yönetilmektedirler bu yüzdendir ki hem aşka hemde cinselliğe yatkınlıktadırlar, terazi burcu olanların doğal çekiciliği vardır ve karşı cinslerini etkilerken fazla zorlandıklarını söyleyemeyiz, fiziksel olarak partneri nasıl davranırsa uyum sağlamaya çalışırlar.

Akrep Burcu Ve Cinsel Yaşam

Akrep burçları duygusal olarak bilindikleri için aktif bir cinsel yaşamın kapılarını rahatlıkla açar, aşkın cinsellik olmadan yaşanamayacağını düşünürler ve cinselliğe düşkün olduklarını söylersek yanlış birşey söylemiş olmayız.İstediklerinin gerçekleşmesini istediklerinde zorbalaşabilir ve kabada olabilirler.

Kova Burcu Ve Cinsel Yaşam

Özgürlüğe çok düşkün oldukları için tek bir insana bağlanmaları zordur, kova burcunun cinsellikte oldukça değişik alışkınlıklara ve davranış şekillerine sahiptir cinselliği yavaş olarak yaşamaktan yanadırlar, cinsellik yaşamlarında çok da önemli bir yer tutmaz cinsellikte eşitlik ilkesine sahiptirler.

Diğer blog yazımızı okumak için tıklayınız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.