x +18 BİLGİLENDİRME T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. . GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
sadsad x
asdasd
2019 Fantazi İç Giyim Kostüm Modelleri

2019 Fantazi İç Giyim Kostüm Modelleri

15 Temmuz 2019

Fantazi iç giyim kostüm modelleri 2019 yılında yine son derece farklı modeller ile karşımıza çıkıyor. Çiftlerin özellikle ilk evlendikleri zamanlarında tercih ettikleri bu modeller fazlasıyla farklılaşmanıza yardımcı olmakta ve cinselliğinize keyif katmaktadır.Vixson içerisinde birçok farklı fantazi iç giyim ürünü karşımıza çıkmaktadır bu ürünlerin arasından tercih yapmak oldukça zor olduğu için sizlere mini bir rehber hazırlamayı düşündük bu yazımızda kostümler içerisinden nasıl daha kolay seçim yapacağınızı ve doğru ürünü nasıl bulacağınızı sizlere göstermeye çalışacağız.

Fantazi İç Giyim Kostüm Çeşitleri Nelerdir?

Kostüm denildiği zaman çok geniş bir yelpaze sizlerin karşısına çıkıyor, buradan seçim yapmak oldukça zor olsa da seçim esnası fazlasıyla keyiflidir. Kostüm çeşitlerini kısaca sıralarsak hizmetçi, garson, hemşire, hostes, polis, liseli, itfaiyeci gibi kostüm seçenekleri başlıca gelen kostüm çeşitlerindendir bunlardan en çok tercih edilenleri ise tek tek sizlere açıklayalım;

Hizmetçi Kostüm: Bu çeşitte sitemiz içerisinde de fazlasıyla tercihi yapılan bir modelimiz olmakla birlikte erkeklerin kadınlar üzerinden her daim seksi bulduğu bir fantazi giyim çeşididir. Hizmetçi kostümünde genel olarak etek, sütyen veya gecelik tarzı bir üst parça ve bir de tanga ile birlikte kombin halinde bulunur.

Hemşire Kostümü: Fantazi iç giyim kostüm modelleri içinde hemşire yine tercihi yapılan kostümlerdendir, özellikle yılbaşı dönemlerinde kırmızı ağırlıklı renkleri bulunan bu model çiftler tarafından tercih edilir ve fantazi amaçlı kullanılır. Modelde genel olarak külot, üst parça ve hemşire şapkası kombin halinde sunulur ve satışa hazırlanır.

Hostes Kostümü: Seksi hostes kostümü özel gecede cinsel bir objeye dönüşmek isteyen kadınlar tarafından partnerlerine sunum için hazırlanmış modellerdendir. Bu modelde önlük ve üst parça bir de hostes şapkası ile satışa sunularak kombin edilir.

Liseli Kostümü: Bu kostüm türü en çok tercih edilen kostümlerin başında kendine yer bulmaktadır, genelde iki parça halinde oluşan bu türde liseli mini eteği ve üst parçası birlikte sunulmaktadır bu üst parçada genelde geniş göbek dekoltesi bulunmaktadır bu sayede oldukça seksi bir görüntü sunulmakta cinsellik için seksi bir görüntüyü oluşturmaktadır.

Yukarıda saydığımız modeller dışında kostüm olarak çok çeşitlilik sitemiz içerisinde mevcuttur. Fantazi dünyanıza göre kendinizi ve ilişkinizi renklendireceğiniz modeller ile cinsel hayatınıza büyük heyecan katabileceğinizi unutmayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.