x
0212 465 54 66
Dil : TR EN

JARTİYER

Nefes kesen şık tasarımları ile sitemiz içinde bulunan jartiyer modelleri özel gün ve gecelerinizde sizlerin en önemli aksesuarı ve kışkırtıcı görünmenizi sağlayacak en önemli unsurlardan olacaktır. Jartiyer dediğimiz zaman fantazi iç giyim sektörü içerisinde en önemli ürünlerden biridir.Jartiyer giyen bir kadın kendisini olduğundan çok daha fazla seksi hissedecek ve artık sıkıcı geçen gecelere renk getirecektir.Jartiyer modellerinin geneli 2 parçadan oluşmaktadır ve çorap dahil olmamaktadır, çorap seçimi kişinin kendi istediğine göre fantazi çorap kategorimizden seçebilmektedirler. Sitemiz içinde bulunan jartiyer grupları sizlere doğrudan hitap edecek ürünlerdir mesela örnek vermek gerekirse yılbaşı dönemine yakın kırmızı jartiyer gibi ürünleri sizler için satışa sunmaktayız, çünkü yılbaşının rengi olan kırmızı geceleri ateşlendirebilecek renklerden biridir bu renk sadece yılbaşı geceleri değil çiftlerin özel geceleri yani evlilik yıldönümü, sevgilileri günü gibi özel günlerde yatak odalarının favori rengi konumundadır.

Jartiyer Takım

Sattığımız jartiyer ürünlerini tek parça halinde olarak da jartiyer takım olarak da satmaktayız, bu şekilde satışı yapılan ürünlerimize tanga modelleri de dahil olmaktadır.Bu şekilde satılan ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarımı yapılmış ve kumaş kalitesi olarak üst düzey şeklinde jartiyer takım olarak üretilmiştir. İç giyim sektöründe en önemli unsurun hijyen olduğunu düşündüğümüz için üretilen jartiyer takım ürünlerinin imalatı sırasındaki işlemlerine dikkat etmekteyiz ve iç giyim sektörünün devlerinden jartiyer takım ürünlerini tedarik etmekteyiz.

Jartiyer Modelleri En İyi Halleri İle Burada

Bir çok fantazi iç giyim satıcısı e-ticaret siteleri içindeki jartiyer modellerini siparişden sonra hemen kargoya vermemektedir bizim sitemizde ise müşterinin sipariş verdiği jartiyer modellerini aynı gün içerisinde kargoya vermek en dikkat ettiğimiz hususlardan birisidir.
Fiyat
%50
VIXSON
Vixson Jartiyer Takım
39,90 TL
19,90 TL
%13
VIXSON
Vixson Fantazi Sütyen Külot Takım
79,90 TL
69,90 TL
%25
VIXSON
Vixson Seksi Jartiyerli Body
79,90 TL
59,90 TL
%29
VIXSON
VIXSON Büyük Beden Seksi Fantazi Body
69,90 TL
49,90 TL
%23
VIXSON
VIXSON Mini Etekli Fantazi Jartiyer Takım
29,90 TL
22,90 TL
%23
VIXSON
VIXSON Siyah Seksi Dantelli Jartiyer
29,90 TL
22,90 TL
%33
VIXSON
VIXSON Siyah Dantelli Seksi Jartiyer Takım
29,90 TL
19,90 TL
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.